Historia magistra vitae

Duchovní úpadek

2. února 2016 v 13:47 |  Církev a náboženství

Už dříve jsem zmiňoval, že kněží po nich církve jsou v první řadě viní, duchovním úpadkem, to nemusím rozvádět, ale u kněží a církve vše začíná. Nepředstavitelné znalosti, které jim v dávném čase byly kýmsi předány, aby je šířili mezi lidem, uzurpovali ve vlastním zájmu, v touze po majetku a moci nad životem a smrtí.
Postup jak se svobodní zednáři dostali k těmto vědomostem jsem nastínil, v jiném článku o historii, název se teď nevybavím, je také na blogu. Zednáře zmiňuji jen proto, že jejich nejvyšší orgán ať se nazývají Ilumináty či jinak je právě ta světovláda, která usiluje zbavit lidstva všech zbytků svobody, které mu zbývají.

Kněží a jejich zmiňované znalosti jsou příčinou podivných toků energií ve všech církevních stavbách, kostelích a chrámech. Místa pro tyto stavby nebyla vybírána náhodně, ale vždy jde o místa, kde působí určité druhy energií, možná se na těch místech kříží, spojují, či dochází k jejich střetu. Kříž na těchto stavbách má tyto energie nějak upravovat - usměrňovat a přenášet do vnitřku staveb. V nich není důležitá toliko výzdoba, ta vše jen završuje - další působení na psychiku. Vele důležité je architektonické členění interiéru. Například už jen úžasná akustika je dílem proudění energií uvnitř těchto staveb směrem od kazatelny. Jak jinak by šlo vysvětlit, že v současnosti by architekti se při výstavbě moderních špičkových koncertních sálů za pomocí výpočetní techniky nepokusili vyprojektovat a vystavět sál s tak kvalitní akustikou. V jejich silách to určitě je a takový architekt by nejenže byl finančně zabezpečen do konce života, ale získal by světový věhlas, na jaký dějiny nezapomínají. Neumím si představit člověka, který by o takový věhlas nestál.

Myslím, že tady jde o absolutní zákaz světovládné mocnosti cokoliv podobného církevním stavbám pro světské účely tvořit. Nejen Vy máte už při vstupu do kostela stísněný pocit, který v nitru kostela nabývá na intenzitě. Ty stavby jsou vyprojektovány právě proto. Duševní stísněnost utlumí pragmatické myšlení a snáze se člověku do podvědomí dostávají slova, která kněz z kazatelny propracovanou rétorikou a melodičností říká směrem k lidem.
S velikou pravděpodobností zmiňované energetické toky způsobuje navíc nízkofrekvenční vlnění v pásmu 5 - 15 Hz, kterým, se prokazatelně dá ovládat psychika až usmrtit člověka a působí na podprahové vnímání. Podprahové vnímání a působení na psychiku není novodobý fenomén, přesto, že bylo vynalezeno ve dvacátém století v USA pro vyšší účinnost reklamy (později oficiálně zakázáno, ale kdo může dokázat porušení oficiálního zákazu) o tomto se zmiňuje už bible - trouby z Jericha. Některé více či méně úspěšné příklady ze dvacátého století bych také nalezl např. nacistický vůdce Hitler se velmi zajímal, o Čínské mýty, kabalu a podobně. Při konstrukci německých bomb byla snaha, aby při pádu k zemi vydávaly zvuk, který mněl zastrašit bombardované lidi. Jsou jisté spekulace, že nízkofrekvenčního zvuku užili Američané při napadení Íráku, kdy se prakticky Írácká armáda nebránila.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 windows product key windows product key | E-mail | Web | 31. května 2018 v 12:19 | Reagovat

Thanks for sharing the article.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.