Historia magistra vitae

K zamyšlení

6. února 2016 v 17:52 |  Historie

Přiblížím vám část dokumentu a je na každém z vás, jaký závěr si uděláte. Nehodlám vypisovat přesná historická data, chci aby, jste o věci přemýšleli, pokládali si netradiční otázky k různým událostem a vtvořili si svůj názor.

Od vzniku prvního kněžského řádu přes církve, panovníky do současnosti je lidem vládnuto vytvářením strachu z něčeho a vsugerování myšlenky, že pokud se lidé shluknou kolem vládce, když jej budou ctít a poslouchat, on je za to ochrání před různým zlem, že je tomu právě naopak dodnes lidem uniká. Změnilo se pouze to, že to není král či jiný hodnostář, ale relativně úzká skupina, pro kterou za určité výhody pracují osobnosti politického a ekonomického života a jen někteří jsou v nejužším kruhu vedení chystané světovlády, ke které se svět každým dnem rychleji přibližuje. New Age, neboli nový světový řád - svět s jedinou vládou je na dohled.

Budování nového světového řádu byl běh na dlouhou trať, který se začal projevovat markantněji před počátkem 1. Světové války kdy se Evropa různými spojeneckými dohodami rozdělila na dvě znesvářené části, k jedné z nich se přidalo Carské Rusko a postupně byl do války zavlečen prakticky celý svět. Tady vzniká dosud nezodpovězena otázka, i když vysvětlení jsou plné dějepisné knihy, vstup Ameriky do války, které se v podstatě Evropský konflikt v podstatě netýkal, až na její Africké kolonie Tady mohla mít dojem, že by o ně mohla přijít díky Evropskému konfliktu, ale ani to nebude docela pravý důvod, ten je třeba hledat jinde. Dá se o tom i takto uvažovat, protože Americká administrativa, pokud chce někde ve světě vyvolat válečný konflikt, se zaštiťuje omšelým prohlášením, že je ohrožena bezpečnost Spojených států a jejich zájmy. Zájmy - ty jsou jediné, politické a ekonomické ovládnutí jimi zamýšleného území. Takové tvrzení je, mnohdy nanejvýš nepravdivé zejména kdy vezmeme vojenskou agresi na tichomořský ostrov Grenada, kterého počet obyvatel je možná kolem 1. mil. A který snad nemá ani vlastní armádu. Jak taková zemička může ohrožovat bezpečnost Spojených států je nepochopitelné. 1. Světová válka v podstatě skončila vyčerpáním lidských i ekonomických zdrojů, které byly k dispozici, tím rozpadem Rakousko-Uherska na jednotlivé státy a vznikem Sovětského svazu.

Vznik Sovětského svazu a vzestup Lenina k moci je jiná kapitola, přesto, že přímo souvisí s neměnnou politikou světovládných choutek skupiny, o které je řeč. Lenin zprvu štědře sponzorován v revoluci směřující k sesazení cara udělal krok, s nímž jeho zprvu sponzoři nepočítali, zbudoval z Ruska a porobených národů svoji vlastní říši a své sponzory opustil, což se jim ale vůbec nelíbilo, chtěli své peníze zpět s řádnými úroky. Těmi mělo být celé Rusko s přilehlým územím. Je nutné připomenout, že už car zval do Ruska odborníky západního světa včetně geologů, kteří měli za úkol prozkoumat surovinové zdroje v jeho říši (jistě, že šlo především o zlato) a ti nelenili a podali o svých objevech zprávy kompetentním ve svých zemích. Tak se západ dozvěděl o obrovských zásobách surovin na území Ruska a ty surovinové zdroje šlo především. (Byl Lenin skutečně z ruské vesnice a jmenoval se Uljanov?) Jak se dostal do Německa na studia. Samotná cesta musela stát fůru peněz a co samotná studia, také nebyly zadarmo a vše se odehrálo v době krize, která předcházela 1. světovou válku)

V Americe vzniká už třetí velká hospodářská krize (o první kolem r. 1880 se téměř nepíše) v Německu je na vzestupu Hitler, kterého podporuje především USA ve víře, že to bude on, kdo své zbraně obrátí hlavně proti Sovětskému svazu. Tady by se asi dal hledat základ Mnichovské zrady V. Británie a Francie, které dobře vycházely velice dobře s USA, i tady šlo o jisté rodové vazby pocházející z Templářského řádu a jejich pokračování lze nalézt v řádu Svobodných zednářů.

Po 2. světové válce se svět rozdělil na dva nesmiřitelné polticko vojenské a ekonomické bloky a místo očekávaného pokojného života v míru vznikla studená válka a celý svět žil ve strachu z možné eskalace napětí hrozícího přerůst ve skutečnou bratrovražednou válku, ve které by nebylo vítěze a lidé obou nejdůležitějších uskupení na politickém politickém poli se jako stádo shlukovaly pod ochranu svého duchovního vůdce kapitalistický svět pod ochranu USA a socialistický pod ochranu SSSR (Sovětský blok)

Od 2. Světové války začala vláda strachu ve velkém, ale Sovětský blok pádem komunismu přestal být strašákem pro občany kapitalistické společnost a uvolnění režimu v postkomunistických zemích dávalo tušit rozlet v myšlení, protože ustalo strašení možnou Americkou agresí. Svobodné myšlení je pro politiky velice nepříjemné a nebezpečné, lidé nepřijímají to, co jim říkají tak snadno a dělají si vlastní názor. Tomu bylo potřeba hned v zárodku zabránit, vymyslel se nový nepřítel zcela v souladu se slovy amerického senátora otištěnými ve Washington Post v r. 1998 - Amerika si musí nepřítele nalézt stůj co stůj, protože kola amerického zbrojního průmyslu se nesmějí zastavit. Myslím, že takové prohlášení politika je na pováženou.

Velmi brzy po rozpadu Sovětského impéria byl vynalezen nový strašák a tentokrát pro celý svět a mnohem účinnější protože takového nepřítel nikdo nezná a on může udeřit kdekoli a kdykoli, tím strašákem je terorismus. Ne že by neexistoval, to určitě ne, ale …. 11. Září 2001 nevymizí lidem z paměti. Existuje mnoho materiálů, které zpochybňují oficiální verzi o teroristické organizaci, která to způsobila a všechny směřují k tomu, že šlo o teroristický čin způsobený Americkými tajnými službami. Mně však zaujala jiná věc, možná nedůležitá a nic neříkající maličkost. Tou jsou samotní teroristé Afgánci, tedy cizí státní příslušníci. Myslím, že pro cizince není snadné ve státech se vůbec dostat do pilotního výcviku a už vůbec ne do výcviku na velká dopravní letadla. On je veliký rozdíl v ovládání nějaké cesny a boeingu, to potvrdí každý pilot a navíc cizinec by byl bedlivě prověřován tajnými službami snad v každé zemi.

Velká část světa dle předpokladů zapojila do boje proti terorismu a začali spolupracovat i dlouholetí nepřátelé USA a Rusko, ani Čína v tomto boji nezůstala stranou. Na letištích se zavádí skenování biometrických dat, ty jsou ukládány v obřích počítačích do smrti takto registrovaného člověk. Snímání oka mnohem rychlejší a snazší identifikace člověka než kontrola dokladů nebo otisků prstů. Myslím, že v Mexiku bylo už odzkoušeno na zatím dobrovolnících očipovaní člověka. Čip byl vsazen pod kůži předloktí pravé ruky a údajně byly čipy vsazeny jistému vzorku vězňů. O tom jak veliké množství dat obsáhne maličký čip, víte sami. Na zmíněných vězních měly být konány pokusy působení pomocí čipu na jejich psychiku a jejich ovládání.

New Age . nový světový řád nutně potřebuje vybranou světovou populaci jednotného myšlení, která bud pracovat s maximálním úsilím s přesvědčením, že pracují ve prospěch celku, ale ve skutečnosti budou pracovat pro blahobyt vládnoucí skupiny. Píšu vybranou populaci proto, že v té populaci nebude invalidních či jinak postižených občanů a asi ani lidí v důchodovém věku, to budou pro nový světový řád neproduktivní a tudíž zbyteční občané, kteří by snižovali svým žitím zisky mocenské skupiny. Nadbyteční lidé, kteří nebudou potřeba k vykonávání práce, budou postupně likvidováni, protože ti by zbytečně odčerpávali potraviny a další potřebné k životu. Tím se všeho bude vyrábět méně a bude třeba méně pracovní síly. Opět v souladu jiného amerického senátora o trochu později - musíme využít všech dostupných prostředků k regulaci světové populace.

Omlouvám se za můj mylný názor, když jsem psal, o vzniku EU tak jak jej známe dnes. Správnost mých slov byla částečná pouze v tom, že pro hospodářsky silné země bývalé G7 jsou země bývalého Sovětského bloku odbytištěm nad produkce především zemědělských a potravinářských výrobků.

Pravdu o vzniku a rozšiřování EU o další země musíme hledat v propracovaném plánu světové globalizace. O tomto plánu ve svých projevech v Americkém senátu hovořil prezident Bush starší už kolem roku 1970 ( viz. dokument) Americký kontinent si jako celek Spojené státy ohlídají samy za pomoci jimi nastolených loutkových vlád jejich armád a drogových kartelů vcelku dobře, ale Evropu musí zastřešit Americké administrativě podřízená Evropská kontinentální vláda, která bude spravovat Americké zájmy na celém Evropském kontinentu. Evropskou vládu lze snadno "umravnit" pomocí ekonomických nástrojů. Pokud nebude poslušná Americkému diktátu a jelikož celý bankovní systém je privátní v rukou nadnárodních společností a ovládán úzkou skupinou finančníků, vyvolá se ekonomická krize a Evropa i její jednotlivé státy se dostanou do velkých potíží, které budu přinuceny řešit na úkor svých občanů jinak se krize bude prohlubovat. Tento cíl je splněn.

Význam tohoto kroku je třeba vidět v tom, že občané budou mít existenční problémy, bát se o zaměstnání tím budou přístupní přijmout podmínky zaměstnavatele s následnou apatií k okolnímu dění a jejich unavená mysl se spokojí s povrchními prožitky šířenými převážně televizí a rozhlasem kde lze navíc vcelku snadno použit technických prostředků k manipulaci s lidskou myslí a podvědomím (úspěšně vyzkoušeno a ověřeno)

Když se k pokleslé duševní aktivitě přidá strach z neznámého, ale reálného a někdo nabídne možnost ochrany před hrozícím zlem, velice snadno za ním lidé půjdou a budou mu poslušni snad ve všem. Ten někdo (světovláda)pro ulehčení svého postavení přesvědčí takto zmanipulované lidi, že čipy zavedené pod kůži jim v mnohém usnadní život a lidé čipy přijmou. Tím okamžikem se stanou pouhou pracovní silou bez vlastních myšlenek a vůle.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 7. února 2016 v 4:57 | Reagovat

Zajímavé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.