Historia magistra vitae

Neposkvrněné početí

20. února 2016 v 12:05 |  Církev a náboženství

Úvodem:

Dlouhou dobu jsem pátral po smyslu slov o neposkvrněném početí Ježíšovi matky Marie. Není však za neposkvrněným početím třeba hledat nějaký zázrak jak se lidem vtloukáno do hlavy snad od sepsání bible kde je tento zázrak popsán přibližně slovy - povila z ducha svatého.

V jistých pramenech je uvedeno, že Marie matka Ježíše byla u kněží Esejských a kde získala jisté vzdělání stejně tak otec Ježíše Josef. To znamená, že Marie musela být nutně "urozeného" rodu, se vší pravděpodobností z rodu krále Davida, protože jinak by se ženě v té době nedostalo žádného vzdělání (opět povýšenectví kněží) Josef pocházel taktéž z rodu krále Davida, jinak by nebyl vzděláván zejména u Esejských kněží a navíc kdo jiný by měl peníze na zaplacení vzdělání zejména u Esejských kteří ve své době byli nejvzdělanější skupinou tehdejšího Egypta věnující se LEČITELSTVÍ A LÉKAŘSKÝM VĚDÁM, což je velice důležité pro další pátraní.

Kněz je prezentován jako zástupce boha na zemi, a čím vyšší funkci v kněžské hierarchii zastává tím je blíže bohu, nejvyšší hodnostáři pak mohou s bohem hovořit, ale jsou to také jen lidé nic víc a jako lidem ani jim se nevyhne sexuální pud pro níže postavené platí Opus Dei kdy se na holé tělo pod oděv pevně připne jakýsi řetízkový opasek s ostny otočenými dovnitř a ty se pak při každém pohybu zarývají do kůže. Tímto povinným sebe týráním se umrtvuje sexuální pud. Velmi často je Opus Dei používán v ženských klášterech (tato skutečnost je popírána)

Dále nejvýše postavení kněží úzkostlivě dbali na to, aby kněžský stav zůstal v rodině, tak plodili děti v nejužší rodině či příbuzenstvu. Tato praktika byla sdílena královskými, později i významnými i šlechtickými rody. Je odporné, že jeden z rodičů zavraždil méně oblíbeného syna, sourozenec sourozence, jen aby získal větší majetek a moc. V současnosti tato praktika je v nejvyšších kruzích světové politiky v podstatě totožná

(potvrzení mého tvrzení naleznete v zajímavém dokumentu na konci článku. Při troše pozornosti, zaregistrujete mnohá zajímavá fakta)

První možnost:

Marie - vzhledem k tomu kde byla vychovávána a vzdělávána byla jistě přísně věřící a poslušna všeho co ji bylo nejvyššími kněží řečeno. Tak nebyl problém, aby některý z nejvýše postavených kněží Marii vysvětlil, že s ní chce počít bůh dítě a on má od něj jako jeho zástupce příkaz jej při tom zastoupit. Tím lze vysvětlit, neposkvrněné početí, protože nebyla jako panna dotčena mužem ale bohem v zastoupení vysoce postaveného kněze a Ježíš se tak stal synem božím.

Druhá možnost:

Zásah Boží - o tom hovoří příběh Abraháma a Sáry Abrahám, byl královského rodu. Sára, která porodila Ježíšova bratrance Petra.

Sáře bylo řečeno bohem, že se jí narodí syn a ona mu odpověděla, že je to nemožné, že má běh ženský (menstruaci) už za sebou a přesto Sára otěhotněla a narodil se jí syn. To napovídá, že Sára byla uměle oplodněna - do dělohy jí bylo vloženo uměle oplodněné vajíčko. Je na každém z vás, ktrou z možností zvolíte

To je můj vhled na neposkvrněné početí


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 21. února 2016 v 23:50 | Reagovat

Zajímavá teorie.

2 Astaer Astaer | E-mail | Web | 21. března 2016 v 0:10 | Reagovat

Na začátku máte chybu. To, o čem chcete psát, se netýká Neposkvrněného početí Panny Marie (tj.: Panna Maria byla počatá bez poskvrny dědičného hříchu.), ale je to panenské početí.

Můžu se zeptat, kde jste četl, že Panna Maria je z rodu esénů? Asi v knize bl. A. K. Emmerichové, že? Tam jsou velice zajímavé souvislosti, často se k těm knihám vracím.

Tak a k nabízeným možnostem - nevolím ani jednu z nich :D
Ale volím následující:
http://revue.theofil.cz/revue-clanek.php?clanek=1702

3 Vladimír Berossos Vladimír Berossos | 21. března 2016 v 12:24 | Reagovat

Čerpal jsem z knih REX DEUS od autora Tim Wallace Murphy a Bible. Bibli je psáno o zrození z panny, ale neposkvrněné početí lze vykládat i jinak, protože v Bible je psaná v podobenstvích, tudíž je velmi složité vysledování faktů. Například Babylonské zmatení jazyků - je nesmysl, aby rázem lidé hovořili mnohými, zcela odlišnými jazyky - konečně jsem k tomu napsal článek (rubrika - mé teorie)

4 Luci Luci | 19. července 2017 v 14:06 | Reagovat

" To napovídá, že Sára byla uměle oplodněna - do dělohy jí bylo vloženo uměle oplodněné vajíčko."

- what? :D

Jak by to asi v té době zvládli?

5 product key product key | E-mail | Web | 28. května 2018 v 11:25 | Reagovat

The article is great, there is a lot of useful information. Thank the author very much.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.