Historia magistra vitae

Odkud jsme přišli

2. února 2016 v 18:24 |  Mé teorie

S největší pravděpodobností je člověk uměle stvořen genetickou manipulací, v mýtech celého světa včetně bible je mnoho indicií, které to napovídají.

Autoři bible (mimochodem - bible byla spisována
a upravována asi tři sta let, než ideologicky vyhovovala církvi) použili mnohé vědomosti z mnohem starších kultur a umě zapracovali do bible i pohanské svátky. Například vánoční svátky byly původně pohanské saturnálie, oslavy zimního slunovratu takže se dá směle pochybovat, že jde o oslavy narození Ježíše Krista, navíc když se v jiné části bible dočítáme, že se narodil v době žní.

To jen na okraj, protože v bibli lze vysledovat mnohé útržky o vzniku člověka a jeho historie.

V bibli hovoří bůh, utvořme člověka k podobě své. Utvořme? Vynechám polemiku o tom, ke komu bůh hovoří, církev na to má své vysvětlení, že k trojici boží otec, syn a duch svatý, ale je divné, že bůh hovoří sám k sobě, já na místě církve bych tvrdil, že hovoří k synovi a duchu svatému, tudíž ke dvojici, ale takto bych odbočil příliš daleko.

Dále se dočítáme o zrození z panny. O totožném hovoří mnohé mýty z celého světa, podstatně daleko starších dávno zaniklých civilizaci.
Je to možné? Ano je a to nám známým umělým oplodněním. A máme tu dvě nejdůležitější indicie.

Třetí nezanedbatelná indicie je vyhnání z ráje, to lze vysvětlit vícero způsoby a každý bude více méně přijatelný, jen ten o svůdci hadovi nějak neladí.

Představte si, že seberete genetický materiál a stvoříte z něj zcela nového tvora a budete ho chtít zasadit do jemu zcela nového neznámého prostředí. Takový tvor se bude muset teprve adaptovat na prostředí po všech stránkách včetně získání imunity na různé mikroorganizmy, viry a mnoho dalších, aby vůbec přežil. C o uděláte ? Vyberete nějaké území, na kterém vytvoříte přijatelné, pro nového tvora co nejméně agresivní podmínky a postupně ho budete přivykat novému prostředí do doby, než bude se o sebe zcela sám postarat. Pak přejde den kdy vaši péče nebude jíž třeba a tak toho tvora vypustíte do volného prostoru. A jako každý vědec tvůrce něčeho nového budete sledovat jeho další vývoj a nebudete, pokud to nebude bezprostředně nutné, aby nevyhynul, do jeho vývoje zasahovat.

Takto stvořený tvor, zprvu hýčkaný a v bezpečí je pojednou vržený do tvrdé reality života a přežití. V podstatě vaše péče pro něj byla ráj, což si uvědomil, až když vaše péče skončila a on se musel postarat sám.

Čtvrtou neméně důležitou indicii najdeme opět v bili, a mýtech. Hovoří svorně o bozích snášejících se k zemi v létajících strojích (bible hovoří pouze o jediném a je otázka, proč je na slovo jediný kladen takový důraz) Všemocný přitom, nehmotný bůh přeci nemá zapotřebí používat jakékoli technické prostředky natož dopravní.
Pokud se bohové snášeli k zemi v létajících strojích je téměř jisté, že šlo o hmotné bytosti se znalostmi, které tehdejšímu člověkovi museli připadat nadpozemské, to bylo umocněno, tím že se k zemi snášeli z nebe.

Už pouhé tyto čtyři indicie při tomto pohledu zřetelně naznačují umělé stvoření člověka. Aby to bylo celistvější, musel bych napsat celou knihu. K podobě své naznačuje, že fyzicky jsme podobní svým stvořitelům a je otázka odkud přišli a opět mýty vědci z jistého důvodu odmítanými jako nevědecké naznačují mnohé o souhvězdí Sírius, ale tady je třeba dalšího bádaní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.