Historia magistra vitae

Racionální jádro

2. února 2016 v 20:27 |  Mé teorie

Vzpomeňte si jak, Ezechiel vypráví, že se setkal s bohem, který se za hřmotu hromu, větru a ohně snesl k zemi a následuje popis stroje jak kola v kolech atd. je jedno zda on či někdo jiný to vyprávěl poprvé, ale je jisté, že ten stroj musel vidět, jak jinak by ho tak přesně popsal. Dokonce tem popis byl předán bez ničeho zakladateli Amerického kosmického programu Apollo a ten po jeho přečtení prohlásil, že se jedná o popis kosmické rakety, dokonalejší než mají oni USA Shodné stroje jsou popisovány v Indických Védách.
Z toho vyplývá, že planetu zemi musela v minulosti navštívit vícekrát jiná mnohem vyspělejší civilizace, která nejen že stvořila člověka k podobě své, ale též ho vzdělávala všemu, co dnes považujeme za samozřejmé.

Přesto to neodporuje chápání paralelního světa a světa. Mám osobní zkušenost s mimosmyslovým vnímáním něčeho co je mezi nebem a zemí a moje přítelkyně jej poznala ještě více a jak hovořím s lidmi, občas se otevřou a vyprávějí mně své zážitky a nejedná se vůbec o ty, kteří se setkali s klinickou smrtí a vrátili se. Nesmíme zapomínat, že vše je na bázi energií.

Také je otázka, proč jsme vybaveni tak velikým mozkem, jehož kapacitu neumíme využít ani na deset procent. Příroda neplýtvá, každého tvora vybavila tím, co potřebuje k životu a přežití druhu. Lidský mozek za určitých okolností vyvolá v sobě změnu chemických procesů a tím se pozmění dočasně vnímání reálného světa. Vždy je to však dočasný stav a nejspíše se toho procesu zúčastní jen malá další část mozku. Přitom je odblokována ta část vnímání reality, kterou jsme vnímali předtím, ale jsou tady různě velké potenciály změny chemie v mozku, že člověk vnímá obě, či více realit ale jedna dominuje.

Je možné změnu vnímání navodit uměle, čehož umě využívali dávní léčitelé a především šamani, a nesmí se opomenout na věštkyní Sybilu - královnu ze Sáby, jejíž věštby dějiny mnohokrát potvrdili. Ta své věštění prováděla v jeskyni, do které vyvěral z podzemí určitý plyn. Teď si nevzpomenu, o jaký plyn se jedná, ale o tom ve svém díle informuje badatel Hanckok (nevím, zda jsem napsal jméno správně- vyhledám) Též šamani užívali drogu rostoucí téměř po celém světě při své činnosti. Jedné se o určitou chemickou látku obsaženou v různých rostlinách s proměnnou účinností podle druhu rostliny a stanovišti kde se nachází. Tímto fenoménem se zabývá kromě více špičkových vědeckých týmů obzvláště z vojenského výzkumu, také mnoho badatelů ze zahraničí. V ČR, mimosmyslovým vnímání zabýval a též popsal ve své knize badatel prof. Pan Vladimír Liška.

Nyní o svém zážitku, zážitky mně sdělené nemohu bez souhlasu osob, kterých se týkají sdělovat dále, přesto že jsou zajímavější a konkrétnější.

Při výkonu mého zaměstnání (řízení dopravy) jsem nastoupil směnu v 5.00 hod. Řízení dopravy jsem zmínil proto, že do zaměstnání musím přijít absolutně střízlivý a podotýkám, že jsem nikdy v životě neokusil žádnou drogu ani krapet marihuany a léky téměř žádné jsem neužíval a neužívám, zatímco nemám zapotřebí.

V první přestávce jsem psal textovou zprávu přítelkyni, když se kolem mě rozlilo zlatavé světlo, přestože byla venku ještě tma, byl listopad. To světlo nehřálo, nestudilo, vše jsem vnímal mimořádně zostřeně a práci vykonával v pohodě a mimořádně do detailu přesně, neslevil jsem si vůbec nic a to absolutně bez pocitu námahy ze soustředění na výkon práce. Při tom jsem mněl pocit pohody a zvláštního štěstí, to trvalo asi dvě hodiny a když světlo zmizelo, bylo mně náhle smutno a líto, že je pryč. Od té doby se při soustředění na ten prožitek tomu světlu i pocitům dokážu přiblížit, ale nikdy to neprožívám s takovou intenzitou, však cítím, že se v brzké době opět dostaví.

Bez udání jména mohu napsat ještě jeden zážitek. Dnes už paní v důchodu před lety ve spánku slyšela kostelní zvony, procitla, podívala se na hodiny, ukazovali čtyři, vstala, šla vzbudit své syny a řekla, děda (její otec) umřel. Kolem osmé hodiny ji volali z nemocnice, že ve čtyři hodiny ráno zemřel její otec a tak to bylo nasáno i v úmrtním listu.

Ke zveřejnění dalších setkání s mimosmyslovým vnímáním nemám zatím svolení, ale je jisté, že existuje něco, co dokáže člověk vnímat pouze okrajově a ve výjimečných situacích. Jde zřejmě o změnu chemických procesů v mozku, kterou lze nabudit i jinak než výše popsaným způsobem některou z drog. Toho využívají zřejmě i drogově závislí. Když jsem na jednom nádraží čekal na vlak tak si skupinka mladých zapálila balené cigarety a podle zela jiného zápachu (jak plesnivé seno) mně napadlo, že jde o marihuanu. Přátelsky jsem se jich zeptal co, jim to přináší a odpovědí mně bylo - na chvíli utečeme z reality

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.