Historia magistra vitae

Očkování proti HPV a další léčba

14. července 2016 v 18:13 |  Zdraví

Podlehli jste reklamě, která nabádá k očkování proti karcinomu děložního čípku, nechali jste očkovat sebe, své dcery, nebo vnučky? Tak si čtěte následující článek, ale ještě dříve vás musím varovat před reklamou, která vás zve do lékárny ke koupi léku na vaginální mykózy, výtoky a jiné. Je sice pravda, že tyto léky vás zbaví mnohých potíží, však nevyléčí příčinu, která zůstává v těle a nejen, že čeká na příležitost, aby se rozvinula v ještě horší formě, ale skrytě pracuje na snížené možnosti otěhotnět, působí srůsty a vše může vést až ke karcinomu (rakovině) vaječníků, či dělohy

K vaší smůle totiž neexistuje jeden druh mykózy, tak jako jediný původce mykóz. Tak nemůže existovat universální lék na mykózy ani univerzální vakcína proti karcinomu děložního čípku (popsáno v níže uvedeném článku)

Jediná možnost obrany je v eliminaci rizikového chování - partnerská věrnost.

Pokud se vyskytnou jakékoliv potíže vyhledat odbornou pomoc i pro partnera, který bude tvrdit, že je zdráv, ale právě on muže být nositelem těchto INEKČNÍCH ONEMOCNĚNÍ, kterí se zevně u něj z velké části neprojevují. ALE ZVYŠOVÁNÍ POČTU KARCINOMU PROSTATY, NEBO VARLAT JE DOSTI VÁMLUVNÉ a hovoří jasně jak je to dnes s partnerskou věrnosti. Vladimír Berossos

Dívka po očkování proti HPV trpí těžkou narkolepsií a ztrátou paměti

Třináctiletá Chantele Nielsenová byla v dubnu očkována proti lidskému papilomaviru (HPV), který způsobuje rakovinu děložního čípku. Od té doby trpí vedlejšími účinky vakcíny. Až osmkrát denně omdlévá, trpí narkolepsií (mozek není schopen správně regulovat cyklus spánku a bdění, nemocný tak upadá během dne náhle do spánku), bolestmi hlavy a krku, ztrátou paměti a má rozmazané vidění.

"Když poprvé omdlela, nemohla poté 14 hodin vůbec promluvit. Nemohla si vzpomenout, co je za den, ani odpovědět na jednoduché matematické otázky," vypráví pro Daily Mail její matka.

Od té doby omdlela dívka již mnohokrát. Během těchto epizod přitom Chantele slyší, že se ji matka snaží probudit, ale vzhledem k dočasnému ochrnutí nemůže odpovědět.

"Jednou takto zůstala paralyzována ve vaně, když jsem si na dvě minuty odběhla. Bohužel nelze nikdy odhadnout, kdy zase omdlí," vypráví matka.

Dokonce se i stalo, že po jedné příhodě zapomněla nejen na to, jak se jmenuje její matka, ale také na to, jak vypadá.

"Byli jsme na chatě a já na pár minut odběhla z jejího pokoje. Při návratu se mne zeptala, kdo jsem. Tvrdila, že nejsem její maminka. Nikdo si neumí představit, co každý den prožívám," vypráví paní Nielsenová.

Vedlejší účinky nelze podceňovat

Nežádoucí účinky takového rozsahu jsou u vakcín proti rakovině děložního čípku velmi vzácné, přesto je nelze podceňovat.

U Chantele lékaři doposud nevědí, zda je její stav trvalý. Absolvovala několik vyšetření, která ale zatím příčinu problémů neobjasnila.

Její matka se nyní upíná k soukromé klinice v Německu, kde by Chantele měli udělat speciální testy, díky nimž by mohla získat více informací.

Očkování proti lidskému papilomaviru (HPV)

Třináctileté dívky mají v ČR očkování proti lidskému papilomaviru (HPV), který může způsobit rakovinu děložního čípku, zdarma.

Dosud byly na trhu dvě vakcíny. Jedna chránila proti dvěma druhům papilomavirů, druhá proti čtyřem. Nově je i u nás k dostání třetí vakcína, jež chrání proti devíti druhům, ale ta zatím není hrazena ze zdravotního pojištění. Za jednu dávku se platí 4000 Kč, zapotřebí jsou dávky tři.

HPV infekce je velmi častou pohlavně přenosnou infekcí. Česko patří k zemím s nejvyšším výskytem rakoviny děložního čípku v Evropské unii. Diagnózu se ročně nově dozví zhruba tisícovka žen a 400 na ni zemře. Nemoc je přitom diagnostikována stále mladším ženám. O to důležitější je, aby dívky i ženy chodily na pravidelné preventivní prohlídky ke svému gynekologovi. Čím dříve je nemoc diagnostikována, tím je i lepší prognóza na úplné vyléčení.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zena/deti/407966-divka-po-ockovani-proti-hpv-trpi-tezkou-narkolepsii-a-ztratou-pameti.html

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 15. července 2016 v 11:14 | Reagovat

Já bych svou holku očkovat nenechala, já tomu prostě nevěřím-a proto moc díky za perfektní článeček... ;-)

2 Vladimír Berossos Vladimír Berossos | 15. července 2016 v 12:21 | Reagovat

Přidejte, podivnou sexuální výchovu, která je ponejvíce zaměřená na sexuální praktiky, antikoncepcí často podávanou matkami svým dceruškám pro svůj klídek a pohodlí při výchově často před 15 rokem věku a je tu vše co je třeba k nezodpovědného sexuálního chování

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.