Historia magistra vitae

Vatikánské spiknutí

6. srpna 2016 v 14:26 |  Církev a náboženství

Vatikánské spiknutí: Sex, intriky a tajná konta

Evropa/EU, Genderideologie a sexualizece, Mafie/Korupce/Zločin, Náboženství a materialismus, Tajné služby a organizace, Videa

Po té, co Benedikt XVI. obdržel důvěrnou vyšetřovací zprávu o vnitřním stavu vatikánských orgánů, odstoupil z papežského úřadu. Byl prvním papežem za posledních 600 let, který abdikoval. Dokument ,,Vatikánské spiknutí" odhaluje skandály a hrozby, které otřásly pontifikátem Benedikta XVI.

Sexuální zneužívání, ututlávání a nedostatečné odškodnění pro oběti, praní špinavých peněz a korupce vatikánské banky IOR a nakonec zrada nejbližšího důvěrníka: ,,Vatileaks" přinesla na veřejnost dokumenty a informace o protekci, bojích a údajném vydírání Svatého stolce.

Několikrát oceněný novinář Antony Thomas si vytvořil přístup k insiderům ve Vatikánu a z perspektivy účastníků popisuje turbulence během Benediktova pontifikátu. Je zřejmé, že jeho nástupce František bude čelit mimořádným výzvám.

Musí zreformovat mocnou a rozbujelou byrokracii ve Vatikánu, eliminovat korupci a nastolit nový směr pro celou katolickou církev a opět se čelem obrátit k 1,2 miliardě věřících.

Rozhovory s pracovníky a vysoce postavenými kněžími ve Vatikánu, s oběťmi zneužívání, s informátory a novináři a v neposlední řadě záznamy ze skryté kamery odhalují, jak pokrytecky katolická církev po mnoho let zachází se sexuálními skandály v kurii. Dokument odhaluje vatikánskou kulturu mlčení ,,na nic se neptej a nic neříkej" ohledně sexuální orientace kněžích.

Existují tam také kněží, kteří žijí v nedovoleném vztahu. Ve filmu jeden gay kněz popisuje učení církve o homosexualitě, jako ,,nůž v mém srdci protože věřím, že jsem povolán. Cítím volání Boha". Téměř jeden rok pátrání, zobrazuje nemilosrdný a kritický obraz církve, kterou František od Benedikta převzal. Je zkorumpovaná, zkažená, pokrytecká, ale především je hračkou v rukou mocných lidí ve vatikánské kurii. František byl zvolen, aby tohle všechno skončilo. Podaří se mu to?

Související články:

Vraždy, týrání a sexuální zneužívání dětí v církevních školách v Kanadě:

Bez výčitek: Kevin Annett a kanadská genocida - 1/5

Temná minulost Kanady: Smrt a týrání tisíců dětí není dodnes zpracovaná

Tribunál ITCCS proti rituálním vraždám dětí elitami

Vatikán, Bilderberg a ,,migrační krize" - část 1.

Vatikán, Bilderberg a ,,migrační krize" - část 2.

Ve Vatikánu se zvýšil počet trestných činů: hospodářské trestné činy, pedofilie a obchod s drogami

Knihy:

Avro Manhattan: Vatikánský holocaust

Vatican Assassins: Vatikánští zabijáci

http://www.bibliotecapleyades.net/archivos_pdf/vatican_assassins.pdf

Monita Secreta: Tajné instrukce Jezuitů: http://www.archive.org/stream/MN5083ucmf_6#page/n7/mode/2up

http://ia601401.us.archive.org/28/items/MN5083ucmf_6/MN5083ucmf_6.pdf

Video:

Vatikán a třetí říše (česky)

Kult Lucifera a Vatikán (německy)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | Web | 7. srpna 2016 v 15:08 | Reagovat

Já jen zírám s otevřenou pusou?!

2 skype sign up skype sign up | E-mail | Web | 2. června 2017 v 11:43 | Reagovat

Několikrát oceněný novinář Antony Thomas si vytvořil přístup k insiderům ve Vatikánu a z perspektivy účastníků popisuje turbulence během Benediktova pontifikátu :-P  :-P  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.