Historia magistra vitae

Internet hodně vyzradí a je stále mocnější nepřítel kolaborantů, vlastizrádců

25. října 2016 v 16:45 |  Historie

TI HAJZLOVÉ z EU DEGRADOVALI ŽENY na ÚROVEŇ OVCE, KTERÁ BUDE MUSET "PODRŽET" MUSLIMÁKŮM

! JINAK to NEVIDÍM, NEŽ že NAKONEC ŽENY BUDOU MUSET VZÍT VIDLE a VYKYDAT TEN HNŮJ !

Ve Štrasburku v tichosti řešili, jak nechat migranty souložit naše ženy. Postavil se proti nim jediný poslanec. Byl z Čech. My s ním mluvili

"Rada Evropy není výkonný orgán EU. Ale váha této instituce je natolik velká a má tak velký vliv, že přijaté rezoluce jsou většinou v Bruselu "přetaveny" ve směrnice a nařízení členským státům. Jinými slovy, čeká nás vznik dalších neziskovek, které budou dělat multikulturní seznamky, státy místo vlastních rodin budou podporovat smíšené rodiny atd.

Rezoluce Rady Evropy pod názvem "Dopad evropské populační dynamiky na migrační politiku. (Např. tato věta z rezoluce: " reakce na populační výzvy by mělo být lepší využití proudu migračního přílivu do Evropy.

Až to schválí Brusel, nastane mazec a ty černé opice budou i kraulovat přes Středozemní moře :-(- o čem se jednalo, jak se hlasovalo, co obsahuje nová navrhovaná rezoluce Rady Evropy, atd. tady v těchto článcích

1)

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ve-Strasburku-v-tichosti-resili-jak-nechat-migranty-soulozit-nase-zeny-Postavil-se-proti-nim-jediny-poslanec-Byl-z-Cech-My-s-nim-mluvili-458668

2)

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Cernoch-Usvit-NK-Nutit-zeny-aby-mely-deti-s-migranty-Odmitam-skandalni-rezoluci-ktera-misto-nasich-rodin-podporuje-pristehovalce-458253

Vážení, na základě nenápadné informace v reakcích čtenářů na seznamu, zde:

Najeďte si na stránky Ministerstva pro místní rozvoj ČR, vyhledejte veřejnou zakázku ev. č. 642794, otevřete si formulář 7601011042794, hodnota zakázky 520.500 000Kč bez DPH, oddíl II.B-předmět zakázky, zveřejněno 22. 7. 2016. Jde o zakázku na centralizované poskytování imigračních služeb, ovšem, jak to celé koresponduje s tvrzením některých politiků-"žádní migranti, žádné kvóty!"?

Už to máte? A, teď se můžete rozčilovat!

Přeji příjemný den.

Tak jsem si na ty stránky vlezl. A je to pravda. Takže Chovanec (zelinář, pučista) s poseroutkou a podrazákem Sobotkou nám tvrdě lžou (předvolební tah). Oni mají smůlu, protože zakázky musí být uvedeny na portálech příslušných ministerstev. Počítají s tím, že lidi jsou pitomci a nebudou stránky studovat. Jejich kecy o tom, že žádné kvóty pro imigranty atd. A vidíte, oni mají již připraveno 520 milionů pro rok

2017 až 2019- počítají s přísunem migrantů. A že to je pravda tak se podívejte níže na výtah z té veřejné zakázky:

Období let 2017 - 2019.

Státní integrační program je program zaměřený na pomoc oprávněným osobám při jejich začlenění do společnosti, a to zejména v oblasti bydlení, vzdělávání, odstraňování jazykové bariéry a pomoc při vstupu na trh práce.

Činnost generálního poskytovatele integračních služeb nemůže z povahy věci vykonávat ústřední orgán státní správy a je tudíž třeba jejím výkonem pověřit organizaci, která má v této oblasti zkušenosti a potřebnou kvalifikaci.

Úkolem generálního poskytovatele integračních služeb bude koordinace a zajištění integračních služeb oprávněným osobám formou subdodávky ve spolupráci se subdodavateli, kterými mohou být obce, nestátní neziskové organizace, církve a zaměstnavatelé.

Stručný popis předmětu a rozsahu či hodnoty dodávek nebo služeb* (je-li to známo, pouze číselné údaje) uveďte předpokládanou hodnotu bez DPH 520 500 000,00 Měna [CZK] nebo rozsah mezi a Měna [CZK]

Hlavní slovník

Doplňkový slovník (je-li to relevantní)

Hlavní předmět* 98000000-3

Další předměty

II. 6)

Předpokládané datum zahájení zadávacího řízení (je-li to známo) 18/08/2016

II. 7)

Informace o Dohodě o veřejných zakázkách (GPA)

Na zakázku se vztahuje Dohoda o veřejných zakázkách (GPA)

Ano - Ne

Další informace: (je-li k dispozici)

Účelem této veřejné zakázky je výběr nejvhodnější nabídky na poskytování integračních služeb pro osoby s udělenou mezinárodní ochranou pro období 2017 - 2019.

Cílem této veřejné zakázky je zajistit generálního poskytovatele integračních služeb pro osoby a udělenou mezinárodní ochranou pro období let 2017 - 2019. Státní integrační program je program zaměřený na pomoc oprávněným osobám při jejich začlenění do společnosti, a to zejména v oblasti bydlení, vzdělávání, odstraňování jazykov&e acute; bariéry a pomoc při vstupu na trh práce. Činnost generálního poskytovatele integračních služeb nemůže z povahy věci vykonávat ústřední orgán státní správy, a je tudíž třeba jejím vý ; ;konem pověřit organizaci, která má v této oblasti zkušenosti a potřebnou kvalifikaci. Úkolem generálního poskytovatele integračních služeb bude koordinace a zajištění integračních služeb oprávněným osobám formou subdodávky ve spolupráci se subdodavateli, kterými mohou být obce, nestátní neziskové organizace, církve a zaměstnavatelé.

No a vidíte. Navíc neziskovky zase budou profitovat a bojovat za přísun migrantů. Zakázka je již potvrzena!

Premiér Sobotka: Musíme podpořit (banderovskou) Ukrajinu

Zveřejněno 25. 10. 2016

Premiér Sobotka podpořil protiruské sankce. "Nemůžeme hodit Ukrajinu přes palubu" prohlásil, čímž de facto řekl "musíme podpořit Ukrajinu" a já k tomu dodávám "banderovskou", jelikož Kyjev pořádá okázalé oslavy Stepana Bandery.

Odkazy zde: http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ukrajina-porodila-novodobe-banderovce/r~26048b8a550c11e489110025900fea04/ a zde: http://zpravy.idnes.cz/sobotka-podporil-protiruske-sankce-dbr-/domaci.aspx?c=A161020_103128_domaci_kop

Cituji: "Nášivky nacistů ovládly Kyjev. Noví banderovci vycenili zuby. Dobrovolnický prapor Azov přijel do hlavního města Ukrajiny, aby oslavil 72. výročí založení Ukrajinské povstalecké armády. Nad mladíky vlály vlajky se stejnými insigniemi, které doplňují červenočerné prapory nacionalistů z Pravého sektoru a modrožluté státní vlajky."Heroji! Heroji!" vítal bojovníky dav. Postarší dáma v šále s národními barvami objímala a na tvář líbala v pozoru stojící nacionalisty. Dobrovolnický prapor Azov je považován za jednu z nejvíce bojeschopných jednotek na východě Ukrajiny. Původně bojová organizace ukrajinských nacionalistů je od července oficiálně součástí sil ministerstva vnitra. Velitel praporu, šéf Sociálně-nacionálního shromáždění Andrij Bileckyj, má hodnost podplukovníka policie. Bileckyj momentálně kandiduje do ukrajinského parlamentu. Většina z nich jsou radikální nacionalisté inklinující k neonacismu. Svědčí o tom nejen samotný symbol na nášivkách Azovu, který za druhé světové války používala 2. tanková divize SS Das Reich. Společně s armádou a dalšími dobrovolnickými jednotkami jako Donbass, Pravyj sektor či Šachťorsk se v srpnu prapor účastnil tragické bitvy o Ilovajsk. Asi osmitisícový průvod připomíná pochod fotbalových fanoušků. Jen místo skandování názvu milovaného týmu se ozývá: "Sláva Ukrajině! Hrdinům sláva!". A protiruské "Moskaly na nože!"

Omlouvám se za příliš dlouhou citaci, ale vzhledem k tomu, že Aktuálně.cz je v administraci vedeno jako věrohodné médium, tak nechci, aby mi bylo podsouváno, že chci vládu Ukrajiny obviňovat z podpory neonacismu bez důkazů.

Někdo bude namítat, že toto není náš problém, ale naším problémem se tato záležitost stane, pokud nějaký politik oficiálně podpoří současný ukrajinský režim. Režim, který vznikl na základě nelegitimního násilného puče, kdy byl svržený demokraticky zvolený prezident Ukrajiny Janukovyč. Puč proběhl v rozporu s ukrajinskou ústavou a vláda, která z tohoto puče vzešla tedy žádnou legitimitu neměla. Sice přinutila pro sebe hlasovat několik poslanců, ale mimo to ještě stihli rozpoutat občanskou válku proti občanům ruské národnosti na východě Ukrajiny, kteří odmítli uznat jejich legitimitu a vyhlásili referendum o vyhlášení samostatnosti

Západ místo, aby pučisty obvinil a soudil ze zločinů nelegitimního násilného puče a rozpoutání války, tak je uznal za nové vládce Ukrajiny a podpořil i jejich vraždění spoluobčanů prohlášených za teroristy. Vrcholnou míru arogance projevil Západ společně s ukrajinskými nelegitimními pučisty, když nazvali toto vojenské napadení ukrajinských občanů protiteroristickou operací.

Tímto Západ porušil svoje vlastní zákony i zásady demokracie, které sám hlásá a postavil se na stranu násilí, války a porušování lidských práv.

Naproti tomu prezident Putin podpořil právo obyvatel východní Ukrajiny na sebeurčení a nedopustil, aby ukrajinský pučistický režim opírající se o neonacisty vyvraždil nespojené obyvatele východní Ukrajiny, kteří nelegitimní pučisty odmítli uznat za svoje nové vládce.

Za toto si ovšem vysloužil nenávist USA a jeho satelitu EU. USA měly na Ukrajině svoje plány a statečnost obyvatel východní Ukrajiny jim tyto plány překazila. USA vyhlásily na Rusko sankce a toto nařídily i Evropské Unii. Výsledkem sankcí byl např. propad zemědělství v EU, naproti tomu zemědělství Ruska začalo růst.

Západ se se svými sankcemi dostal do slepé uličky, ale nejhorší je morální stránka věci, kdy Západ označuje viníka za oběť a oběť za viníka. Západ rozpoutal neuvěřitelně štvavou protiruskou a protiputinovskou kampaň ve všech svých mainstreamových médiích. Naštěstí i nesmírně hloupou, takže se diví její neúčinnosti.

Našli se u nás politikové, kteří si zachovali zdravý rozum jako například náš prezidenta Miloš Zeman a této rusofobní kampani nepodlehli. Čekal jsem, že i naše vláda si zachová svoji čest, bohužel se tak nestalo, což potvrdil náš premiér Bohuslav Sobotka, kdy se postavil po bok režimu, opírajícího svoji moc o neonacisty.

Nikdy jsem si nepomyslel, že se nějaký náš politik sníží k tomu, aby podpořil režim, který rozpoutal občanskou válku a teror proti vlastním občanům. Bohužel se tak stalo. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1035850-na-ctyri-desitky-mrtvych-po-nepokojich-v-odese

Zdroj: http://svobodnenoviny.eu/premier-sobotka-musime-podporit-banderovskou-ukrajinu/

Další chuťovka z amerického tisku: USA musí bojovat ne s Islámským státem, ale s Íránem!

Washington nechápe, že organizace teroristů Islámský stát" je falešný cíl, který odvádí pozornost Spojených států od mnohem nebezpečnějšíhi nepřítele - Íránu, tvrdí Mark Helprin v článku pro The Wall Street Journal.

Materiál je opravdu chuťovkou. Je zajímavou výsečí "jestřábí" americké žurnalistiky, v níž a v politice Spojených států je hlavním tématem komodita, kvůli níž jsou Američané ochotni válčit tisíce kilometrů od svého území, a patrně do skonání světa.

"Se správným velením by koalice dvou či tří západních zemí a samotných Spojených států by mohla zničit IS během týdne," uvedl komentátor (ačkoliv vojenské operace západních zemí proti IS začaly v roce 2014 - pozn. red.).

Novinář také nabízí způsob, jak vyřešit syrský konflikt vcelku zaručeným receptem k vyvolání světové války. Podle něj USA a jejich spojenci by měli zmenšit území pod kontrolou syrské úřady, na minimum.

"Letectvo Spojených států a jejich spojenci budou poskytovat leteckou podporu tureckým jednotkám na severu Sýrie, aby se mohly spojit na jihu s expedičními silami Saúdské Arábie, Jordánska a Egypta, a pak rozdělit Sýrii na polovinu. Kurdové a irácké síly by uzavřely kruh od východu, v důsledku bude IS v obklíčení, a území, řízené Bašárem Asadem se zmenší na bezvýznamnou enklávu," popisuje své představy Helprin.

Novinář zdůraznil, že hlavním cílem všech těchto akcí nebude vítězství nad IS. Podle jeho názoru, "mise, důstojná americké moci, je zničení škodlivého mostu z Afghánistánu po Středozemní moře, který vybudoval Írán". Helprin vyjádřil obavu, že Írán bude vytvářet politicko-vojensko-náboženský spolek s Irákem, Sýrii a Libanonem, který bude mít k dispozici obrovské ropné bohatství

Na tom se však novinář nezastavil, a tvrdí, že navzdory íránské dohody o jaderném programu, bude mít Teheránu brzy pravděpodobně jaderné zbraně, a pak bude následovat příkladu Íránu i Rijád.

V střízlivém pohledu na Írán brání Washingtoni IS, který se podobá rudému plášti matadorů, aby odvedli pozornost býka od smrtícího meče, uzavírá komentátor.

Přesto se zdá, že sám měl ke střízlivému úsudku hodně daleko.

Zdroj: pz.cz, wsj.com. - http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9038-americky-tisk-usa-boj-iran

Královna Alžběta varuje před "Svatou válkou, která ukončí všechny války"

Zveřejněno 25. 10. 2016

Královna Alžběta se setkala s náboženskými představiteli, se kterými diskutovala o hrozící globální válce, která podle ní přinese "konec časů" pro lidstvo.

Na setkání s ruským patriarchou Kirillem a arcibiskupem z Canterbury, královna uvedla, že "Každý by měl nyní učinit nezbytné rozloučení s blízkými, protože nikdo nemůže předpokládat, kdo bude žít a kdo zemře. Mnozí zemřou v těchto posledních dnech," uvedla Alžběta podle zaměstnanců produkce BBC. http://www.bbc.com/news/world-europe-37702914

"Moje milovaná země se chystá vstoupit do jejího nejtemnějšího období v nadcházejících měsících. Brutální a apokalyptická válka bude zažehnána na východě."

"Nezabývám se trivialitami Vánoc. Jsem znepokojena kvůli hrozným následkům, kterým musíme čelit, jelikož válečné bubny bijí stále silněji," uvedla královna.

Po setkání s královnou Alžbětou, patriarcha Moskvy a celé Rusi vyzval všechny země, aby společně podpořily boj k poražení "zla", informovala BBC.

"Dnešní válka proti terorismu by měla být našim společným úsilím."

"Není to jen boj Ruska. Je to boj pro všechny země, měli bychom se spojit a porazit toto zlo," uvedl Kirill a dodal: "A tuto válku nazývám svatou válkou."

Nejvýše postavený úředník ruské pravoslavné církve, Kirill, má blízké osobní vztahy s prezidentem Vladimírem Putinem.

V roce 2012 Kirill vedl kampaň na schválení zákona, aby bylo trestné vandalství na náboženských místech, a teď se připojuje ke královně v naléhání na křesťany světa, aby se sjednotili.

Diskuze mezi patriarchou a královnou byla "věnována k postavení křesťanů v Evropě," uvedl Kirillův sekretář Alexander Volkov. "Církev by měla rovněž hrát roli v mezinárodních vztazích. Skrze víru, skrze církev, se projevuje duše národů."

Zdroj: http://svobodnenoviny.eu/kralovna-elizabeth-varuje-pred-svatou-valkou-ktera-ukonci-vsechny-valky-2/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 26. října 2016 v 8:21 | Reagovat

Chvála perfektní migraci, chvála muslimům. Mnoho lidí je nadšeně vítá - zdravím představitele Francie a Německa -dobře nám tak!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.