Historia magistra vitae

Věřit církvi

19. října 2016 v 17:47 |  Církev a náboženství

Věřit katolické církvi?? Nesmysl. Katolicismus je podvod posvěcený papežem.

Každý člověk něčemu, či v něco věří a kdo říká, že ne, tak vědomě lže. Otázkou však je, nakolik je naše víra v cosi racionální a založená na poznání.

Evropa se vyznačuje tím, že je většinově křesťanská s liberálním přístupem k náboženství. Křesťanství však není náboženstvím, ale je stylem života a ideou spojenou s vírou v boha. Víra však není totéž, co náboženství. Víra nerozděluje-náboženství ano.

Praktikování náboženství má na svědomí stamiliony lidských obětí a to je důkazem absence skutečné víry. Víra byla zneužita náboženstvím k mocenským a politickým excesům, či podvodům. Pro nás Evropany je největším příkladem zneužívání víry katolická církev. Její postupy nejsou v souladu s biblickými texty, ale ani se základními principy křesťanství. To, co hlásá a činí katolická církev bych nazval katolicismem, což je katolická doktrína a ideologie. Jako taková je nastavena konjunkturalisticky, revizionisticky a oportunisticky-tedy podobně jako u mnoha politických stran. Toto nastavení jí vytváří široký manévrovací prostor, díky němuž proplouvá dějinným vývojem a je schopna přizpůsobit se kterémukoliv politickému či ekonomickému systému na nichž je schopna účinně parazitovat. V tomto ohledu je vcelku pochopitelný přístup katolické církve k současné migrační krizi. Točí se v ní totiž neskutečné miliardy a dochází dílčímu přerozdělování mocenských pozic, ale i majetkových ve světě. Křesťanství už není pro katolickou církev tím pravým zlatým dolem, jako tomu bývalo v minulosti. Tedy proto se vedoucí představitelé katolické církve a papež staví k migrační krizi tímto svým způsobem. Křesťanství považují za přežité,protože jim z něho již neplynou takové zisky jako v minulosti. Snaží se o vytvoření upgreadu zdánlivě na liberálním podkladě-tedy multi-kulti. Tato strategie sleduje dva hlavní cíle. Buď dojde k restartu křesťanství jako celku, což předpokládá návrat k tradičním hodnotám křesťanství a semknutí se lidí pod touto ideou, avšak pod kuratelou katolické církve, nebo natolik silné oslabení křesťanství, které povede k hodnotovému rozkladu prvotních idejí a následnému vytvoření nové, současné době bližší náboženské doktríny, která je s největší pravděpodobností již dávno vytvořena a plně kooperuje s predikcí NWO. Bohužel tato je vytvořena tak, že počítá se značnou eliminací lidské populace a následným zotročením zbytku populace. Řízená migrace spíše predikuje příklon k druhé variantě.

Shora uvedenému odpovídají i postupy katolické církve v České republice. Díky ješitnému panu Halíkovi, který se velmi rád poslouchá si můžeme dovodit mnohé. Odpovídají tomu i podvodné církevní restituce, které manipulují s dějinami a v mnoha oblastech je překrucují. Katolické církvi nešlo a nejde o lidi, ale jen o hmotné statky. Jedná se především o vyvedení státního a národního majetku církvím, před chystaným kolapsem západní civilizace a křesťanství. Zcela záměrně v tomto špinavém projektu, který tak mocně prosazoval a prosazuje pan Kalousek, byla opomenuta historická fakta a lidem byla podvržena lež. Bylo opomenuto, že v době Rakouska-Uherska za vlády Františka Josefa II byla církvím znárodněna značná část jejich majetku, která byla do značné míry dokonána v roce 1919 první pozemkovou reformou. Církvím zůstala uživatelská práva, ale nikoliv vlastnická. V roce 1948 byla za vlády Eduarda Beneše schválena další reforma, která navíc zahrnovala i zabavování majetku kolaborantům a kolaborantským organizacím. To, že katolická církev kolaborovala s nacisty na mnoha úrovních je doložitelný a nevyvratitelný fakt. Tedy není pravdou, že komunisté vše církvi sebrali. Ono toho už mnoho nebylo, co by jí bylo možno vzít, ale byla li prokázána kolaborace, tak jejich kroky byly plně legitimní. Perzekuce církve dozajista byly, ale položme si otázku-proč?? Církev se snažila vykrádat národní majetek, pašovala mimo republiku zlato a jiné cennosti a také pomáhala za Jidášský groš ukrývat prominentní nacisty a dokonce jim umožňovala potají vycestovávat do třetích zemí. Po dokonání všech restriktivních opatření po roce 1948 započala katolická církev zcela oportunisticky spolupracovat s režimem. Zde byl použit obdobný princip spolupráce jako s nacisty. Inu bližší košile než kabát. Kam však zmizela otázka víry ptám se?? Vždyť mnoho z toho, co je zde napsáno jsou věci politického charakteru??

Promiňte mi prosím, že jsem tuto problematiku tolik zjednodušil. Ona to vše tak jednoduché není, ale to bych o tomto musel napsat nejméně knihu a není zaručeno, že by obsáhlý text s rozebráním problematiky na fragmentální úroveň byl vůbec pochopen. Proto toto razantní zjednodušení!!

Co je na tomto textu nejpodstatnější??? Víra není totéž, co náboženství. Papež i katolická církev neříkají lidem pravdu. Církvi nejde o lidi, ale o její vlastní profit. Proklamace církve jsou dalším z politických prostředků jak zblbnout lidi. Církev ví o všem a kolaboruje s politiky, což opět křiví skutečnou podstatu víry. Katolická církev cíleně pracuje na rozvalu křesťanství.

http://svobodnenoviny.eu/verit-katolicke-cirkvi-nesmysl-katolicismus-je-podvod-posveceny-papezem/

Papež je těžce nemocný a kaje se před Bohem ve strachu, aby jeho duše šla do nebe, ne do pekla! Před nedávnem ukončil spolupráci Vatikánu s chazarskou finanční mafií, Rockeefelery a Rotschildy!

Slova papeže Františka - šokovala hlavně Duku a Vlka. Smekám.... Hlava katolické církve papež František šokoval sněm Vatikánských ortodoxních kardinálů mj. i těmito interními diskusními výroky:

Co si myslíte kdo jsem já, že jsem nějaký zástupce Boha na zemi, nějaký polobůh? Jsem jen obyčejný člověk jako i Vy všichni! Nač jsou Vám obrovské majetky? Nač Vám byla Vatikánská banka? Do Božího království si je i tak neseberete. Zde na zemi alespoň pomáhejte chudým tohoto světa najíst a obléknout se. Proč převážně všichni kněží hypnotizují lidí náboženstvím a nepochopitelnými kázáními? Naučme raději lidi žít s Bohem tak, aby nemuseli chodit do kostela jako náměsíční, bez rozmýšlení o tomto světě. To mi připadá jako když nemocný musí chodit na
dialýzu. Věřící nejsou nemocní! Neučte věřících nazpaměť písmo svaté a bibli, naučte je raději opravdově a šťastně žít!

Z církve svaté se udělala jakási zvláštní škola a v ní je
nenaučíte opravdově žít. Jménem církve se omluvte, tak jako já, všem nevinným lidem za všechny války světa, neboť pod všemi byla a je podepsána církev a náboženství! A to od nespravedlivých náboženských výprav křižáků do Svaté země, až po dnešní nevýslovné projevy náboženských keců, té nesnášenlivosti. Jménem církve se také ospravedlňujte všem obětem sexuálního zvěrstva kněží spáchaných na dětech a ženách.

S celibátem budeme muset něco udělat, protože všem normálním kněžím je jasné, že tyto ostudné činy jsou důsledkem potlačování přirozených hormonálních a pudových potřeb člověka, tak jak byl stvořen.

 

°°I v bibli je psáno - muž má jedné ženy míti!!!°°

 

Sestupte s piedestalu, i my kněží jsme jen lidé a i když si hrajeme na bohy a nasazujeme si masku čistých a
neposkvrněných hříchem, příroda si s člověkem, tak jak byl
stvořen, své vždy udělá.

Byli jsme stvořeni i s pohlavními orgány a ty jsou nedílnou
součástí našich těl a jsou řízeny mozkem a hormony.

To, co Vám říkám, není sebechvála. Pochopte prosím to, co jsem pochopil i já už dávno. To ne Bůh stvořil člověka k obrazu svému, ale člověk si od pradávna vytvářel Bohy na svůj obraz!!!

Nějak v této podobě cirkev věřícím předkládá Boha stvořitele

Přitom jej nikdy nikdo neuzřel ani koutem oka. Tak si církev podobu Boha vypůjčila z Řecké mytologie

Řecké mýty a astrologie

Astrologie studuje vztah mezi děním na obloze a na zemi. Staré kultury včetně řecké mytus6 popsali nebe, jako svět božstev a polobožských postav.

Týká se to i planet a dalších nebeských těles. Pojmenování planet vychází z římské mytologie, která však převzala mytologii řeckou a pouze přejmenovala "bohy" z řecké do latinské verze.

Bůh Slunce byl vždy vnímán jako symbol mužského principu a životní síly.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viki Viki | Web | 20. října 2016 v 7:09 | Reagovat

Taky si myslím, že každý náboženství včetně katolického je pouze způsob na ovládání lidí a k ničemu dobrému to nevede§

2 Login to skype Login to skype | E-mail | Web | 2. června 2017 v 11:42 | Reagovat

Otázkou však je, nakolik je naše víra v cosi racionální a založená na poznání. :-|  :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.