Historia magistra vitae

Bill Gates

25. ledna 2017 v 11:12 |  Zdraví

Bill Gates urychluje vývoj kontroverzní DNA vakcíny, která bude použita pro masivní očkování

Podle Gatese, vyvinula Gatesova nadace RNA, DNA typ vakcíny, který je schopný "předcházet epidemiím" okolo světa.

°° Prd jde o předcházení epidemiím! Jde o postupnou změnu DNA, RNA, tím přeměnu budoucích lidí na stádo poslušných nemyslících tvorů, vytvořit z nich pouze otroky k práci, něco jako bio roboty°°

Fox News píše: http://www.foxbusiness.com/features/2017/01/19/bill-gates-excited-for-next-chapter-with-trump.html

Spoluzakladatel Microsoftu, který je zároveň nejbohatším člověkem na světě s čistým jměním v hodnotě 75 miliard dolarů, je nadšený pro případnou spolupráci s dalším miliardářem, Donaldem Trumpem a jeho novou administrativou.

"Nemám křišťálovou kouli," řekl pro Fox Business Network. "Ale máme možnost mluvit o vedení Ameriky."

Řekl, že obzvlášť co se týká podpory americké vlády pro Bill & Melinda Gates Foundation a Globální alianci pro vakcíny a očkování

Bill Gates předpověděl, že infekční virus může zabít za méně, než rok 33 milionů lidíBill: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6071-bill-gates-predpovedel-ze-infekcni-virus-muze-zabit-za-mene-nez-rok-33-milionu-lidi

Bill Gates spustí pomlouvačnou kampaň proti odpůrcům očkování: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/990-bill-gates-spusti-pomlouvacnou-kampan-proti-odpurcum-ockovani

"Jak budeme pokračovat s tímto typem dosahu a jak to pomáhá bezpečnosti těch zemí, aby byly zdravé a stabilní" řekl. "Tak zde proběhne velká konverzace a vzniknou myšlenky, jak mohou být uskutečněny nějaké nové investice.

Gatesova nadace nedávno se nedávno připojila ke globální koalici pro prevenci epidemií se jmeněním v hodnotě 460 milionů dolarů. Řekl, že se budou soustředit na rapidní vývoj vakcín.

"Dobré zprávy jsou, že" řekl "vědci mají tyto DNA, DNA-typy vakcín, které mohou být schopny doslova v průběhu měsíců vytvořit něco nového namísto několika let, co to zabere nyní."

1,5 milionů dětí každý rok umírá kvůli nemocem, kterým by se údajně podle nadace dalo zabránit vakcínami, která na svých stánkách poznamenává, že urychluje přístup k očkování v 73 nejchudších zemích světa."

Zdroj: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9695-bill-gates-kontroverzni-vakcina-rna-dna

Google chystá revolúciu: Chce vám implantovať čip pod kožu!

°° Pod falešnou záminkou kontroly vašeho zdravotního stavu, tím možnosti lékařům okamžitě reagovat v případě jeho zhoršení.

Umíte si představit kolik dat lze zadat na takový malý čip?

Hypoteticky na něm může být nahrána i doba kdy máte umřít, jaké máte dostat vzdělání, k jaké práci jste určení, co smíte jíst, co pít, co nebude čipem dovoleno vám nikdo neprodá, jak máte být léčeni, kde smíte žít, zda a kam smíte cestovat a ještě mnohem více.

To není fantazie, ale krutá realita blízké budoucnosti, kdy malá skupina lidí chce ovládat život každého člověka od narození do jeho smrti. Tady je nutné připomenout americký kongres v roce 2002, kde zaznělo - Amerika musí využít všech dostupných prostředků ke snížení světové populace o 9/10 V. Berossos °°

Každý týždeň odobria patentové úrady tisíce nových patentov. Každý z nich sa pokúša aspoň máličko obohatiť našu základňu vedomostí. Jedným z takýchto patentov je aj novinka od Google zaoberajúca sa monitorovaním nášho zdravia.

Krvné testy sú väčšinou relatívne zdĺhavou procedúrou. Ráno sa musíte vychystať, cestovať k doktorovi, čakať v čakárni, pretrpieť si odber (ak vám vadia injekcie) a samozrejme, čakať na výsledky.

Podľa Google je tento proces zbytočne zdĺhavý. Čo ak by ste mohli mať všetky tieto informácie dostupné okamžite a z pohodlia vášho domova? A nielen to, ale aj informácie o zložení potu a tkaninového moku?

Znie to fantasticky, hlavne pre ľudí, ktorí trpia či už cukrovkou, poruchou zrážanlivosti krvi alebo čohokoľvek iného.

Malý senzor priamo pod kožou

Najnovší patent Google poodhalil malé diagnostické zariadenie, ktoré by vám implantovali pod kožu. Tento malý zázrak monitoruje vaše fyziologické parametre, a teda krv, pot a spomínaný tkaninový mok. Zariadenie v sebe nesie aj malú anténu, vďaka čomu vie bez problémov komunikovať s čítačkou, pravdepodobne vo forme smartfónu, ktorá všetky informácie zozbiera a vykreslí ich v pekných grafoch. Čítačka informácií zároveň kontroluje aj to či senzor ostane vypnutý alebo zapnutý.

Približne pred rokom divízia Google zvaná Google X predstavila prototyp hodiniek určených medicínsky výskum. Je možné, že malý senzor v patente bude súčasťou celého systému hodiniek.

Zdroj: http://androidportal.zoznam.sk/2016/10/google-patent-dostat-pod-kozu/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikola Nikola | Web | 26. ledna 2017 v 17:35 | Reagovat

Konečně budeme všichni očipovaní!

2 Vladimír Berossos Vladimír Berossos | 26. ledna 2017 v 17:49 | Reagovat

Vážení Nikolo, pokud to myslíte vážně, tak si raději zajděte na léčení

3 Lilien Lilien | E-mail | Web | 1. února 2017 v 16:17 | Reagovat

Jak jde vidět, vývoj jde neustále dopředu... Čeho se ještě v budoucnu dočkáme? Jen nevím jestli je dobré zasahovat do zákonů přírody

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.