Historia magistra vitae

Ubytujte u sebe doma zdarma uprchlíky, prosí známá společnost Čechy

14. června 2017 v 12:25 |  Nezařazené

°°V neděli 11. 6. 2017 jsme opět navštívili s partnerkou České Švýcarsko. Z autobusu jsme vystoupili na Mezní Louce a odtu se vydali po zelené, dále po žluté značce do soutěsek, kde nás na Divoké soutěsce uvítal starší příjemný převozník, jenž nejen že prováděl dobře svou práci, ale ještě upozornil na přírodní zajímavosti. Převozník na Edmondově soutěsce, která následovala převozník byl navíc vtipný a cestu mile vylepšil, hrou na foukací harmoniku Z cesty soutěskami přikládám tyto obrázky.


Konipas horský


Na zánÁZEV MOTÝLA NEZNÁM, KDO JEJ ZNÁ NAPIŠTE

Zjevení

věr jsme obědvali v předzahrádce restaurace u východu ze soutěsek (po pravé straně) který byl skutečně velice chutný a upravený, navíc nebyl nikterak předražený přesto, že polovinu klientely tvoří návštěvníci z Německa

Návštěvu Hřenska, soutěsek i dalších míst Českého Švýcarska mohu víc jak doporučit V. Berossos°°

Ubytujte u sebe doma zdarma uprchlíky, prosí známá společnost Čechy

12. června 2017

Praha/San Francisco - Webová služba Airbnb, která zprostředkovává pronájem ubytování, vyzývá lidi, aby zdarma otevřeli své domovy těm, kteří to potřebují. Vytvořila proto novou platformu nazvanou "Vítejte", prostřednictvím které chce v příštích pěti letech najít střechu nad hlavou pro 100 tisíc uprchlíků.


Zdroj: http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/192432-ubytujte-u-sebe-doma-zdarma-uprchliky-prosi-znama-spolecnost-cechy/


Německem otřásá skandál! Školačky ve věku 14 a 15 let se učí na figurínách snědých miminek, jak se starat o děti, až jednou budou mít s migranty skutečné potomky! Fotografie jen pro silné žaludky!

Pfui Teufel!

Jeden ze čtenářů AE News nás upozornil na kauzu na jedné z německých středních škol ve městě Syke v Dolním Sasku. Podle informací serveru Kreiszeitung.de se jedná již o čtvrtý ročník vzdělávacího programu Babypraktikum pro dospívající dívky, ale i chlapce a gay páry, jak se starat o miminko [1], který probíhá na Syker Ganztagsschule. Z hlediska německé preciznosti jde o simulaci na figurínách miminek, které mají uvnitř integrovaný čip, který simuluje potřeby dítěte 24 hodin denně. Dívky se musí o dítě starat ve dne i v noci. Z hlediska rodičovské přípravy by to nebylo nic špatného, jenže celý program zajišťuje školský úřad Dolního Saska s naprosto jiným úmyslem. Jak totiž ukázaly uniklé fotografie na veřejnost, blonďatá německá děvčata dostala na starosti "míšence".

14 a 15 leté dívky ze střední školy ve městě Syke v Dolním Sasku se učí chovat děti migrantů, zatím jen jako figuríny

Bílá rasa je podřadná, Pfui Teufel!

Na fotografii nahoře při analýze vidíme, že z 8 dívek jich celkem 6 chová snědá mimina, resp. leží v kočárku. Pouze dvě dívky mají k dispozici bílé děti. A zde je další skandál. Bílé děti nemají žádné vlasy, zatímco mimina míšenců mají jako černé kučeravé vlásky. To samo o sobě evokuje diskriminaci a podřadnost bílé rasy a je to zjevné programování a indoktrinace dívek na úrovni podvědomí, stejně jako když minulý rok Miroslav Donutil na ČT předčítal pohádku o Multikulti Sněhurce, která dětem na konci podprahově sugerovala myšlenku, že mít čokoládovou barvu kůže je fajn, protože se člověk od sluníčka nespálí a bílá kůže je tudíž horší a ne tak dobrá. O kauze se Sněhurkou jsme přinesli článek a video zde. Pokud jste ho neviděli, napravte to.

Dennis und Gerrit si vyzkoušeli Babypraktikum již v roce 2010

Program Babypraktikum byl v Syke zkušebně otestován již v roce 2010, kdy se do programu přihlásili i dva chlapci, Dennis a Gerrit [2], kteří se také starali o tmavé miminko. Sociální inženýrství s migranty v Německu tak zdaleka nemá počátek s migrační krizí v roce 2015, ty procesy probíhaly už dávno předtím. Ponechme stranou, jestli je vhodné dívkám ve věku 14 let dávat makety miminek, anebo by se to mělo o dva nebo tři roky odložit, nicméně tento projekt evidentně ukazuje, co je hlavním cílem výchovy v tomto programu. Dívky jsou s německou precizností připravovány pro novodobý program Lebensborn, kdy ovšem nebudou mít za úkol rodit Árijce, ale čokoládové míšence. Jak uvádí video níže (bohužel nemám čas teď udělat české titulky), tento program sociálního inženýrství běží pod patronátem nechvalně známé Anetty Kahane, šéfky německého bezpečnostního úřadu, divize pro potírání xenofobie a nenávisti na internetu (obdoba CTHH v ČR). O paní Kahane se více dozvítehttp://aeronet.cz/news/za-projevy-xenofobie-proti-uprchlikum-bude-hrozit-v-nemecku-pokuta-5000-eur-a-4-mesice-vezeni-na-monitoring-facebooku-dohledne-byvala-agentka-vychodonemecke-stasi-konec-eu-a-konec-maastrichtu-v-ces/ a plody její práce jsouhttp://aeronet.cz/news/nemecko-zrusilo-svobodu-slova-za-nepeknou-vetu-na-facebooku-proti-nelegalovi-si-pujdete-sednout-dohled-nad-cenzurou-v-nemecku-bude-mit-neziskovka-byvale-spolupracovnice-vychodonemecke-stasi/ a http://aeronet.cz/news/odkud-fouka-z-kavcich-hor-nakonec-to-vypada-ze-centrum-proti-terorismu-a-hybridnim-hrozbam-zridili-u-chovance-fakt-jenom-kvuli-aeronetu-bublan-potvrdil-nasi-informaci-ze-centrum-bylo-okopirovano/

Video

Němky jsou přitahovány mužnými migranty

Německé školství tak vychovává mladé Němky v útlém věku, aby se za pár let staly matkami dětí migrantů. Jak už jsem několikrát připomínal, Němky jsou migranty přitahovány. Arabové vypadají mužně jako chlapi, protože mladí Němci vypadají naopak zženštile, v Německu je obrovský nárůst manifestované (tzn. neskrývané) homosexuality, mladí chlapci se chovají jako dívky, narůstá počet tzv. nagelovaných metrosexuálů a šampónků, celé této homosexuální vlně napomáhá mediální průmysl, televize a internet. Když se potom objeví mladý Arab, který vypadá jako chlap, Němky začnou jím být přitahovány jako silným samcem. Je to možné sledovat tady v Německu během roku, jak se kolem migrantů točí spousta blonďatých Němek.

Němka a statný migrant, který přijel do Německa obohacovat místní kulturu.

Jak už zaznělo jinde v politicky nekorektní rovině, zatímco mladí chlapci Němci si to rozdávají někde zezadu a LGBT zpolitizovaná média je v tom skotačení podporují, Němky jsou mezitím oplodňovány migranty a jejich děti, až vyrostou, podřežou homosexuálním Němcům krky. Tomu se nedá zabránit. Arabové nebyli vystavení účinkům procesů řízení na 5. prioritě. Nejsou zdegenerováni a zhomosexualizováni hormony v pitné vodě, v potravinách, v lécích, v očkovacích látkách. Všichni evropští a američtí muži si všímají, že jim mizí ochlupení na prsou generace po generaci, je řídké, postupně mizí s každou generací, nikdo tomu ani nevěnuje pozornost, protože média podporují hladké oholení, a to zdaleka nejen na tváři u mužů. Arabové přitom mají zákaz holení, čím delší vousy, tím více halal a a když vyholená Němka vidí zarostlého Araba, vzdychá touhou. Byl o tom dokonce pořad na RTL, jak se dvě redaktorky ptaly německých žen, kdo je přitahuje více, ukazovaly jim fotky a většina z nich volila mladého urostlého Araba z Maroka. Co na to říct? To je prostě volání přírody.

Propagace homosexualismu je jako novodobý mor, je úplně všude!

Proto si všimněte, jak je všude v západních zemích v rámci autogenocidy západní civilizace podporován homosexualismus, jak jsou propagovány každý rok pochody gayů v ulicích, kde vytahují ptáky na děti, které to vidí z cukrárny, kde jsou s maminkou na zmrzlině. V čele průvodů to jistí šéf americké ambasády, tedy jistil donedávna, nový velvyslanec v Praze to prý podporovat nebude, ale na to si teprve počkáme, nicméně spolehlivě ho v tom zastoupí někdo z britské ambasády, kteří se v Praze také účastní Gay Pride pochodů zvrhlosti. Propagačně to zastřeší Česká televize, která má dokonce ve svém hlavním nedělním diskusním pořadu v poledne také jednoho zástupce LGBT.

Účastníci Gay Pride v Madridu.

Zatímco západní civilizace ruší svátost rodiny jako svazku mezi mužem a ženou a umožňuje dokonce adoptovat děti homosexuály, tak Arabové místo toho homosexuály u sebe doma popravují jako zplozence ďábla, protože podle Koránu pouze ďábel obcuje zezadu a provozuje sodomický sex, proto je nejvíce vražd homosexuálů v Evropě právě na jihu Francie, to nikoho ani nepřekvapí. Muslimské rodiny homosexualitu netolerují, muž jako hlava rodiny obvykle homosexuálního syna vydědí a vykáže ho z domu, v Pákistánu se používá starší a brutálnější tradice, kdy otec rodiny musí homosexuálnímu synovi ve spánku rozbít hlavu těžkým kamenem. Pokud je dcera homosexuální, může ji nechat bolestivě ukamenovat, ale pokud má se svojí dcerou "soucit", může ji utopit.

Zhomosexualizované západní civilizaci hrozí, že úplně vymře a zmizí

Existuje tzv. Hasídího fatva, která vysvětluje, že muž nebo žena s homosexuální orientací je výsledkem početí, které zprznil a pokřivil ďábel, když muž, který dítě počal, nebyl dostatečně zbožný ve víře. Podle této fatvy ďábel může do těla člověka vstoupit jen ve dvou případech: Při zakázaných okultních praktikách, kdy člověk otevře cestu ďáblu ke své duši, anebo při početí dítěte, kdy do ženy nevstoupí duch, ale ďábel skrze nečisté sémě. Podle koránu má žena, je-li zbožná, takové početí zapudit a potratit. Pokud nepotratí a dítě donosí a z dítěte vyroste homosexuál, je vina na straně ženy. V Saúdské Arábii je homosexualita dítěte důvodem manžela k rozvodu bez jakékoliv kompenzace pro manželku. Stejné pravidlo platí ve Švédsku ve městech pod kontrolou Šaría milicí. Ve Francii se používá Šaría jako vnitřní zákon v muslimských obcích, která se stará o rozvody muslimských rodin bez vědomí francouzské republiky.

 

Vliv hormonů a chemie v potravinách, ve vodě, lécích a očkovacích látkách má děsivé účinky na mužskou populaci západni civilizace.

Řízení na 5. prioritě je hlavní příčinou homosexualizace západní populace. Účinky hormonů, zejména estrogenu ve vodě, ale i látek jako jsou ftaláty a bifenyly, způsobují změny chromozomů, chlapci se rodí s jemnými ženskými rysy, u dívek pro změnu propuká neplodnost. Arabové, kteří nikdy s hormony a chemií do styku nepřišli, tak přináší do Evropy vysokou plodnost, mužskou sílu a minimum případů homosexuality. Společnost je potom v situaci, kdy nedokáže zvládat změny na genetické úrovni v populaci a v porodnosti. Příroda si vždy najde cestu a přežívá ten druh, který vykazuje nejvyšší známky adaptability. Společnost prostoupená homosexualismem, degeneracemi, deviacemi a úchylnostmi vyzdvihovanými za nový normativ normálnosti, prostě a zkrátka nepřežije. Německý pokus a model indoktrinovat dívky a naučit je na nošení miminek míšenců je pouze děsivým obrazem dnešní Evropy. Šiřte tento článek, sdílejte na Facebooku, na Twitteru.

Zdroj: http://aeronet.cz/news/pfui-teufel-nemeckem-otrasa-skandal-skolacky-ve-veku-14-a-15-let-se-uci-na-figurinach-snedych-miminek-jak-se-starat-o-deti-az-jednou-budou-mit-s-migranty-skutecne-potomky-fotografie-jen-pro-silne/

Odhalení mechanizmu útoků pod falešnou vlajkou

Teroristické útoky v EU jsou hrané

http://www.svobodny-vysilac.cz/2017-05-31-j-dolezal_ole-dammegard_odhaleni-mechanizmu-utoku-pod-falesnou-vlajkou_127min/

Silná slova velitele ruské armády o tajných dohodách a skrytých úmyslech USA

Spojenými státy vedená koalice v Sýrii, zahrnující i kurdské jednotky, umožňuje militantním bojovníkům z teroristické organizace Islámský stát opouštět město Rakka. Řekl to velitel ruských sil v Sýrii generálplukovník Sergej Surovikin.

"Místo toho, aby zlikvidovala teroristy odpovědné ze zabití stovek a tisíců syrských civilistů, koalice vedená USA spolu se syrskými demokratickými silami, které kontroluje, uzavřela tajnou dohodu s vůdci Islámského státu, kteří se bez boje vzdali dobytých vesnic a míří do provincií, kde jsou aktivní syrské vládní síly," citovala Surovikina média.

Generálplukovník také řekl, že letectvo koalice pod vedením USA stěžuje syrským vládním silám boj proti teroristům. I tak si však v jihosyrské provincii Suvajdá podle něj vládní síly výrazně upevnily své pozice.

"Nicméně v průběhu své ofenzívy vládní jednotky čelily protiakci ze strany letectva mezinárodní koalice pod vedením USA. Američané zcela bezdůvodně předložili syrské armádě ultimativní požadavky, aby se nepřibližovala k pozicím takzvané Nové syrské armády. Své jednání motivují absurdními tvrzeními, že vládní síly představují hrozbu pro americké základny a tábory určené pro výcvik opozičních bojovníků na jihu Sýrie," dodal Surovikin.

Zdroj: http://zpravy.instory.cz/zpravy/4433-silna-slova-velitele-ruske-armady-o-tajnych-dohodach-a-skrytych-umyslech-usa.html

Chladní, krutí, multikultúrni a bezdetní

Viete, čo majú spoločné nemecká kancelárka Angela Merkelová, francúzsky prezident Emmanuel Macron či šéf Európskej komisie Jean-Claude Juncker? Okrem násilného presadzovania európskych záujmov v politike sú to zároveň aj lídri, ktorí nemajú vlastné deti.

Bezdetnosťou títo lídri iba nasledujú trendy v Európe. Podľa oficiálnych štatistík EÚ je 30 percent Nemiek bezdetných, štúdia francúzskeho Národného inštitútu pre demografiu zase uvádza, že až štvrtina európskych žien narodených v 70. rokov žiadnych potomkov ani mať nebude.

Tento trend sa niekedy nazýva aj "žiadne deti, žiadne problémy," a pri ľuďoch uprednostňujúcich politické ambície aj celkom dáva zmysel.

Francúzsky prezident Macron napríklad má deti, no nie vlastné. Vyženil si ich manželstvom s partnerkou Brigitte Trogneux.

Okrem spomínanej Merkelovej či Junckera na zoznam bezdetných patrí aj britská premiérka Theresa Mayová, škótska predsedníčka vlády Nicola Sturgeon, taliansky premiér Paolo Gentiloni, luxemburský predseda vlády Xavier Bettel, rovnako aj premiéri Holandska a Švédska, Mark Rutte a Stefan Löfven.

Kým lídri Európy nemajú potomstvo, zdá sa, že ich ani netrápi budúcnosť ich kontinentu. Nemecký filozof Rüdiger Safranski píše: "pre bezdetných je myslenie v termínoch budúcich generácií menej relevantné. Preto sa správajú čoraz viac tak, ako keby oni mali byť tí poslední a vidia samých seba ako to posledné ohnivko na reťazi."

zdroj: http://voltaire.netkosice.sk/index2.html

ISLÁM V EVROPĚ? MUSLIMOVÉ SE NIKDY NEBUDOU INTEGROVAT DO NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Tvrzení, že lze mírovým způsobem integrovat obrovskou komunitu muslimů, věrnou teokratickému monoteismu, která odmítá akceptovat separaci politické a náboženské moci - katastrofální iluze. Tato nesmyslná fantazie povede k válkám čím dál tím otevřenějším a současnějším.

Proč? Islám po třicetileté přítomnosti v západní Evropě odhalil pravou tvář. Jeho adepti jsou ochotni se vyhodit do povětří, a to pomocí nejmodernějších technologií. Islám se nevyvíjí, jde o teokratický monoteismus formovaný v 7. století, zcela nekompatibilní se západním monoteismem. Po vítězství Vídně v roce 1683 se tato realita ignorovala a čelíme jí s novou silou dnes.

Nelze kohabitovat? Ne, západní společnosti jsou založeny na suverenitě lidu, islám na suverenitě Alláha.

Integrace muslimů do naší společnosti není možná. Od roku 630 nezná historie jeden případ muslimské integrace do nemuslimské společnosti. Podívejte se na Indii nebo Indonézii.

Ve svých zemích muslimové žijí pod suverenitou Alláha bez problému, zatímco na západě… Muslimský imigrant na západě se stále ztotožňuje s tímto principem a odmítá západní etické a politické principy, nemůže se integrovat. V Anglii nebo Francii je třetí generace muslimů ještě fanatičtější a víc násilná než ty předchozí.

A multikulturalismus? Co je to vůbec multikulturalismus? Nesmysl, nic takového neexistuje. Levice, která s tím termínem operuje o islámu nic neví. Jejím diskursem je ignorantství. Číňané jsou Číňany několik tisíc let a perfektně v našich městech kohabitují i se svými zvyky a tradicemi. Podobně Evropané židovského původu. Nikdy ne muslimové. V soukromém životě ať si věří čemu chtějí, ale politicky musí akceptovat naše zákony a lidovou suverenitu, jinak nemají na západě co pohledávat.

Zdroj: http://pravyprostor.cz/islam-v-evrope-muslimove-se-nikdy-nebudou-integrovat-do-nasi-spolecnosti

 
-
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

2 xyht xyht | 15. června 2017 v 7:50 | Reagovat

ve zmíněných soutěskách je v létě příjemný chládek a v září je tam už zima.

3 Simona Simona | Web | 15. června 2017 v 16:28 | Reagovat

My měli převozníka, který dokázal s nadhledem i vtipem tak trošku vystrašit celou posádku....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.