Historia magistra vitae

Proroctví jasnovidců a Francie začíná s obratem obchodu na Čínu přes Rusko!

3. ledna 2018 v 2:11 |  Nezařazené

Prorctví jasnovidcú

Úpadek Evropy, rozkvět Číny a válka: předpovědi jasnovidců na rok 2018

Proroctví jasnovidců pro rok 2018 nevyvolávají příliš optimismus, napsal německý Bild. Podle proroků čekají lidstvo v novém roce přírodní katastrofy, války a vážné politické změny.

Vangelia Pandeva Gušterovová, bulharská věštkyně

Německé vydání zveřejnilo výběr ponurých předpovědí, o něž by neměli přijít ani čeští čtenáři. Pro jistotu. Ostatně, s jistým odstupem, je pozoruhodné, že se v mnohém příliš neliší ani od předpovědí současných politických analytických institucí, vědců, politologů a samozřejmě i politiků.

"Prognózy na rok 2018 nejsou povzbudivé," uvedl Bild. Přírodní kataklyzmata, úpadek Evropy, třetí světová válka - takové události předpovídají proroci a jasnovidci. Například francouzský astrolog Michel Nostradamus (1503-1566´) slíbil, že v novém roce svět uvidí rozkvět terorismu, záplavy, bouře, silná zemětřesení, války a vypuknutí slunečního záření. "Králové ukradnou lesy, otevřou se nebesa a políčka budou žhnout," napsal protok.

Prognózy britského proroka Craiga Hamiltona-Parkera (nar. 1954) také nevyvolávají záchvaty optimismu, pokračuje publikace. Argumentuje tím, že v roce 2018 budou Amerika a Asie zasaženy hurikány a tajfuny, v Indii, na Islandu a v Itálii dojde k silným zemětřesením a dokonce i k sopečným výbuchům. Politická situace ve světě bude rovněž nestabilní. Parker prorokuje, že režim severokorejského vůdce Kim Čong-un bude svrhnut. Také se pokusí odstranit z postu amerického prezidenta Donalda Trumpa, ale to se nezdaří.

Předpověď, která některé děsí: Vliv islámu v Evropě poroste! zde https://www.gabioncentrum.cz/

Stratfor: V novém roce se vztahy Západu a Ruska zhorší!

zde http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/stratfor-v-novem-roce-se-vztahy-zapadu-a-ruska-zhorsi/

Evropa bude nadále trpět migrační krizí, předpovídá Parker. Pravicové populistskie síly budou i nadále získávat na popularitě. Rovněž tvrdí, že v Londýně a Berlíně dojde k teroristickým útokům s použitím chemických zbraní. Přesto v jeho předpovědích zní i mlhavá naděje: "Konflikty, potřeby a rostoucí environmentální problémy spojí lidi - a oni se zamyslí nad svým reálným osudem."

Bavorský prorok Alois Irlmaier (1894-1959) věřil, že v roce 2018 čeká lidstvo třetí světová válka, která se nejvíce dotkne Evropy. Tvrdí, že použijí bakteriologické a chemické zbraně. Podle něj budou v Německu, Itálii a Francii rozpoutány nepokoje s náznaky občanské války.

Jiný proro, tentokrát z Bavorska, Mathias Lang, přezdívaný Mühlhiahl (18. století), byl schopen předpovědět přesné datum vypuknutí první a druhé světové války. Třetí, podle jeho názoru, by měla začít v rozmezí roku 2017 do roku 2022. Podle něj začne na Východě a skončí na Západě. Boje nebudou trvat dlouho, ale hodně krve bude prolito, předpovídal.

Slepá Vangelia Pandeva Gušterovová (1911-1996), kterou lidé zvali Baba Vanga, byla jedním z nejslavnějších jasnovidců a proroků v Bulharsku, uvedl Bild. Těšila se bezprecedentní popularitě v oblasti bývalého Sovětského svazu. Vanga byl schopna předpovědět válku v Sýrii, brexit a smrt ponorky Kursk. Podle ní se Čína v roce 2018 stane novou velmocí, zatlačí Spojené státy a na Venuši se najde nový zdroj energie. Stejně jako mnoho z jejích kolegů Vanga předpověděla začátek třetí světové války, ale podle její verze měla začít již v roce 2010.

Zdroj: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/upadek-evropy-rozkvet-ciny-a-valka-predpovedi-jasnovidcu-na-rok-2018/

Rok 2018 bude určitě prvním rokem skutečné války, v níž se střetnou tyto dva světové názory

Politický redaktor německých novin Die Zeit ve sžíravém odsouzení přístupů "Davoské elity" napsal pro New York Times článek útočící na "dva vzájemné rozpory v základech" sociální demokracie.

Jochen Bittner, který jednou měsíčně píše pro NYT, začal rozkladem německé Sociálně demokratické strany jako pro voliče nezajímavé, když vytyčil dva významné vnitřní "rozpory".

Zaprvé, že lze rozšířit domácí stát blahobytu a ten jeho kamarádíčkovský kapitalismu, na kterém spočívá, kdy protekce nahrazuje uplatnění v tržní konkurenci, když přesunete tvorbu politických rozhodnutí z domova na nadnárodní instituce jako Evropská unie. Zadruhé, že takový stát blahobytu může existovat ve světě "otevřených hranic" neboli otevření se vůči migraci.

"Místo aby řešily tyto rozpory, tak Sociální demokraté mají v úmyslu toto dilema řešit internacionalismem, kdy jej rozšiřují na větší oblast. Vůdce sociálně demokratické strany Německa Martin Schulz právě navrhl "Spojené státy evropské" do roku 2025 s vyloučením těch členských států Evropské unie, které se k těmto úletům fantazie nepřidají," o čemž píše jako o prvním problému.

Všímá si toho druhého: "Předchůdce paní Merkelové vůdce Sociální demokracie Gerhard Schröder to rozpoznal a moudře přiškrtil německé rozhazování sociálních dávek tak, aby udržel ekonomiku konkurenceschopnou. Byl to tehdy správný krok, i když nepopulární, a strana jej až do dneška chytře obhajuje. Ale poté, co došlo k těmto omezením sociální podpory, jak pak chcete u svého voličstva udat otevření dveří do země s milionem uprchlíků a migrantů, kteří mají nárok na výplatu dávek?"

V posledních volbách miliony rozhněvaných levicových voličů na místech jako Ruhgebiet, v německém ekvivalentu Rezavého pásu Ameriky (a Severních Čech a Severní Moravy (Slezska) u nás), najednou viděly, že stát má spoustu peněz pro jiné, ne však pro ně. Odpovědí pro takovéto kritiky od vůdců Sociální demokracie bylo to, že takové levicové kritiky onálepkovali jako "pravičáky" a vytáhli ještě požadavky na podvolení se ještě liberálnějšímu pojetí ctností jako zřeknutí se národní identity a přijetí genderové politiky netradičního přístupu k pohlaví. To podnítilo další statisíce Sociálně demokratických voličů, aby uprchli k Alternativě pro Německo, která si ve volbách urvala skoro 13 procent.

Sigmar Gabriel, který byl před panem Schulzem šéfem Sociálních demokratů a který zůstal i do zformování nové vlády vicekancléřem to asi vystihl. Ten pro Der Spiegel napsal, že zkáza Demokratů ve Spojených státech ukazuje, "jak nebezpečné je zaměřit se na záležitosti postmodernismu." Dodal: "Když přijdete o dělníky v Rezavém pásu, tak tak vám hipsteři z Kalifornie už nějak moc neposlouží," že s nimi byste vyhráli celonárodní volby.

Ani u jeho vlastní strany ale není moc jasné, jak se s tím vyrovná. Když nemají ponětí, jak apelovat současně jak na berlínské hipstery, tak na průmyslové dělníky v Ruhrgebietu, tak pak nemůže vůbec překvapovat, že Sociálním demokratům chybí odvaha, aby se dobrali až ke kořenům současné mizérie. Potud, pokud se budou vyhýbat těm dvěma základním rozporům moderní sociální demokracie, tak bude ten pokles pokračovat. A je to tak správné.

Jak už ohlásil magazín Foreign Policy, pochod nového populismu vycházejícího jak z levice, tak z pravice, se valí Evropou, aniž by docházelo k jeho útlumu, kteří mnozí mainstreamoví neustále marně ohlašují.

Obraz situace, která se vynořuje, je jasný: Populistická hnutí postupně získávala voličstvo až do šokového roku 2016. Ale pokračovala v tom od té doby i nadále. Ač populistické strany měly v roce 2000 průměrný podíl 9,6 procenta a 17,2 procenta v roce 2008, tak např. teď jich je 24,6 procenta.

Pro časopis Zahraniční politika provedli studii dva členové Institutu za globální změnu Tonyho Blaira a z té je krásně vidět, jakou mají ti centro-levicoví, tj. sociální demokraté, hrůzu z masového odmítání jejich dlouhodobé politické ideologie "třetí cesty".

Ale dost podobně jako centro-levicoví začínají dopadat i centro-pravicoví. A tak tento týden vydal Financial Times výzvu volající po novém "radikálním centrismu", aby se nějak vyrovnali se zhnusením politikou ve stylu Blaira/Clitonů na současném Západě.

Jestli byl rok 2016 rokem šoku nad vítězstvím populistického nacionalismu, tak v roce 2017 se už stanovily bitevní linie, takže rok 2018 bude určitě prvním rokem skutečné války, v níž se střetnou tyto dva světové názory.

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2017/12/31/nyt-centre-left-retreat-davos-elite-deluded-welfare-statism-globalism/

Expert varoval před převratem v Moldavsku podle kyjevského modelu

V roce 2018 hrozba "světového válečného požáru", který by mohl vypuknout v Koreji, Sýrii a na Ukrajině poroste, píše pro Sydöstran švédský expert Ulf Bjerén.

Igor Dodon, moldavský prezident

Kromě toho, podle švédského odborníka v novém roce, je zde ještě možnost, že NATO a EU v Moldavsku vyprovokují převrat podle ukrajinského modelu.

"Pokud jde o nový rok, tak bohové netvoří dějiny, historii tvoří živí lidé. K tomu je třeba dodat, že budoucnost je postavena na pevném základu, který byl založen díky práci a myšlení předchozí generace," píše Ulf Bjerén.

V konkrétním rozboru současných krizí, kde se zvyšuje hrozba války stojí za to upozornit na "Koreu, Ukrajinu a Sýrii. Na všech těchto místech může přeskočit jiskra, z níž vybuchne globální oheň, zdůrazňuje Bjerén.

Rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa o eskalaci války v Afghánistánu je navíc součástí strategie zaměřené proti Číně. "Velký eurasijský projekt" Nová hedvábná cesta "musí být zastaven," popisuje autor americké plány.

Washingtonské rozhodnutí zahájit dodávky smrtících zbraní na Ukrajinu hovoří také pro zintenzivnění konfliktu. "Rusko nedovolí realizovat sen Julie Tymošenkové o etnickém vyčištění Donbasu. NATO opakovaně hovoří o ruské invazi bez sebemenšího důkazu, ale skutečná invaze bude "zlatým vejcem" pro příznivce velké války", věří expert.

Moldavský prezident: Nebudeme potravou pro děla v boji proti Rusku

Moldavsko se snaží jít svou vlastní cestou a zbavit se "diktatury globálních hráčů", kteří udržují zemi v chudobě. "To však odporuje vojenské strategii NATO kvůli obklíčení Ruska. Proto je pravděpodobné, že by USA a EU v této zemi mohly vyprovokovat převrat podle kyjevského modelu z roku 2014, kde by následovala rumunská invaze," zdůrazňuje Ulf Bjerén .

Severoatlantická aliance otevřela v Kišiněvě, hlavním městě Moldavska, kancelář. K události došlo 1. prosince 2017. Důstojníkům aliance NATO tak bude umožněno legálně zůstat v Moldavsku trvale.

V Sýrii byly "západní síly, včetně IS a Al-Káidy poraženy. Podle autora článku byl Západ extrémně zklamán tímto vývojem, který vedl k pádu Rakky a rozhodnutí nahradit IS novým kurdským státem. "Vše podle klasické imperialistické taktiky" rozdělit a dobývat," píše Bjerén.

Zdroj: http://www.sydostran.se/insandare/2018-finns-anledning-att-varna-for-krigsrisk/

°°Není to tak dlouho, co jsem psal "kryptoměna BICTOIN je letadlo, která má z lidí, kteří se na tuto krpotoměnu dají vytáhnout peníze, vypadá to, že jsem nebyl daleko od pravdy V Berossos°°

Australské banky začínají zmrazovat bankovní konta uživatelů Bitcoinů

Uživatelé bitcoinů v celé Austrálii hlásí, že jim "Velká čtyřka" hlavních bank této země náhle zmrazuje jejich bankovní konta.

Ač tyto banky zůstávají o těchto uzavřených účtech přísně potichu, tak mnoho rozhněvaných držitelů těchto účtů dospívá k vlastnímu závěru a banky obviňují, že je tím trestají za zapojení do činností s bitcoiny.

Uživatelé bitcoinů v celé Austrálii hlásí, že jim "Velká čtyřka" hlavních bank této země náhle zmrazuje jejich bankovní konta.

Ač tyto banky zůstávají o těchto uzavřených účtech přísně potichu, tak mnoho rozhněvaných držitelů těchto účtů dospívá k vlastnímu závěru a banky obviňují, že je tím trestají za zapojení do činností s bitcoiny.

Celý článek na zdroji http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11821-australske-banky-zmrazovat-konta-bitcoin a originál zde http://www.smh.com.au/business/bitcoin-tensions-rise-as-investors-claim-banks-freezing-their-accounts-20171229-p4yy3z.html

Tyto videohry předpověděly 11. září s děsivou přesností

Pár záhadných video-her z roku 1989 ukazuje dvojčata hroutící se úplně stejným způsobem, jako k tomu došlo 11. září.

Po kolapsech těchto tří mrakodrapů se v těch hrách ukazuje nově postavený mrakodrap: Obchodní centrum jediného světa.

Několik videoher vydaných v letech a měsících před tímto nejhorším teroristickým útokem zjevně tuto událost předpovídá.

Celý článek na zdroji: http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11823-videohry-predpoved-11zari-presnost

Íránský prezident vysvětlil, čím jsou způsobeny protesty v zemi

Íránský prezident Hasan Rúhání prohlásil, že protesty jsou vyvolány vnitřními problémy v zemi a podněcováním ze strany druhých zemí, uvádějí místní agentury Mehr a Fars.

V íránských velkých městech, k nimž patří Teherán, Mašhad, Isfahán a Rašt, se od 28. prosince provádějí hromadné akce sociálního protestu.

Před časem úřady uvedly, že ve městě Dorud během manifestací zahynuli dva lidé, a zdůraznily, že "bezpečnostní síly nestříleli na protestující". Později se počet obětí zvýšil na čtyři.

"Ne všechny lidi na ulicích řídí cizinci, jsou mezi nimi i takoví, kteří protestují kvůli vlastním pocitům a problémům," řekl Rúhání, kterého cituje agentura Mehr.

Dodal, že situaci je nutné využít, aby "byly nalezeny původní příčiny problémů".

Rúhání také prohlásil, že některé země, především Saúdská Arábie, se pokusily "vyprovokovat nepokoje" v Íránu, uvádí agentura Fars. "Saúdité otevřeně prohlásili, že vytvoří problémy v Teheránu," řekl prezident.

Podle jeho slov "štve nepřátele Íránu jeho triumf, úspěchy a pokrok".

Zdroj: http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11820-iransky-prezident-protesty-zeme

Francie začíná s obratem obchodu na Čínu přes Rusko!


Francie ztrácí zájem o transatlantický obchod. Ministr hospodářství a financí Bruno Le Maire oznámil plány na vytvoření "obchodní dálnice" z Evropy do Pekingu přes Moskvu.

Bruno Le Maire, francouzský ministr hospodářství

Le Maire to řekl novinám The Wall Street Journal.

Paříž se domnívá, že Čína a Rusko se mohou stát protiváhou ke stále nestabilnějším obchodním vztahům se Spojenými státy a Velkou Británií. Toto prohlášení, jak poznamenaly noviny, ukazuje, že se evropské mocnosti chystají přehodnotit své tradiční obchodní vazby po brexitu a příchodu k moci amerického prezidenta Donalda Trumpa.

"Chystáme se vymanit ze světa, kde převládají výhradně transatlantické vztahy, k mnohem vyváženějšímu přístupu," uvedl Le Maire.

Německý ministr zahraničí: USA ztratily svůj status světového lídra!

Podle něj má Francie v úmyslu vytvořit "obchodní dálnici", která bude směřovat "z Evropy do Pekingu přes Moskvu".

Ministr rovněž vyjádřil obavu, že v případě zavedení "exteritoriálních sankcí" proti Rusku, což je připravovaný soubor amerických zákonů trestající zahraniční firmy za podnikání v Rusku, se Spojené státy stanou "četníkem světového obchodu".

Podle Le Maire by Rusko a Francie měly posílit hospodářskou spolupráci a připravit se na den, kdy budou sankce zrušeny.

"Podmínky zrušení nebo zmírnění sankcí dosud nenastaly, ale doufám, velmi doufám, že se situace změní," dodal francouzský ministr.

Zdroj: https://www.wsj.com/articles/france-looks-to-deepen-trade-ties-with-russia-and-china-1514808000?mod=e2tweu

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.