Historia magistra vitae

Jak se vládne 2

14. září 2018 v 6:59 |  Archiv

-pokračování -

V současnosti se po 15 -letém trýznění navíc zvedly, do 11. 9. 2001 v poklidu žijící masy Muslimů, kdy si jich milióny přejí smrt občanů EU a USA a také nyní za tímto účelem provádějí příslušné kroky. Není se ani čemu divit proč! Zcela otevřeně se již mluví o tom, že převážnou většinu utečenců tvoří mladíci. Ptejme se, co je to za mladíky a kolik jim bylo v době, kdy začala likvidace jejich zemí na základě vylhaného 9/11. Ptejme se proč je jich tolik odhodlaných bojovat, znásilňovat, ničit a ohněm a mečem šířit islám v podobě temného středověku. Představte si situaci, kdyby vám osobně bylo v roce 2003 5 - 15 let. Od tohoto roku k dnešku by, jste ztratili půlku příbuzenstva, protože tu spadla humanitární bombička, tam spadla humanitární bombička. Kdyby, jste nemohli chodit do školy, protože vyhořela a jediná možnost, kde jste se mohli nějak připravovat do života, by byla u vašeho imáma. Ten by vás sice nijak významněji nevzdělával, ale o to intenzivněji by vás několik let vychovával k odhodlání, provést boží pomstu za to všechno. Připusťme, že ne zcela neoprávněně. Představte si, že by vám, s takovouto životní zkušeností, nyní v roce 2015, někdo nakukal "A teď jdi a všechny ty bílé ďábly vybít, seber jim ženy a zabav jejich domovy.". Pravděpodobnost, že by, jste se i vy osobně zvedli a šli, není nikterak nereálná.

Ti co stáli za vylhaným útokem 9/11 (kdy do těch letadel opravdu nějaké arabské užitečné blbce posadili), jsou hlavními viníky Armagedonu, co se na nás nyní řítí.Clintonová je zdá se první na řadě, které zvoní hrana. Pochytat a soudit je, je však třeba všechny. Vytvoření obrovského celosvětového tlaku, na zahájení mezinárodního vyšetřování pravých příčin a pravých osnovatelů útoků z 11. 9. 2001, je v těchto dnech nanejvýš aktuální! O tom jak na půdě OSN naši američtí "přátelé" dělali blbce z celého světa, když chtěli zločinně napadnout Irák, který s 9/11 neměl nic společného, jak lhali a kdo z našich českých politiků za koho v té době kopal, si může každý poslechnout přímo z úst tehdejšího předsedy valného shromáždění OSN Jan Kavana.

(Slova svědectví o frašce z OSN ohledně přepadení Iráku začínají v čase 1 : 10 : 30. Jednou z nejzajímavějších částí přednášky je citace slov někdejšího ministra zahraničí Cyrila Svobody na dotaz jak dále postupovat" to je jednoduché, co chtějí USA, chceme vždy i my ČR". Jinak celá přednáška stojí o vyslechnutí.)

A co ti z řetězu utržení muslimští utečenci, kteří jsou ve své podstatě hlavní současnou obětí nepovedeného plánu zločinných dolarových oligarchů. Ty je nutné z Evropy dostat co nejrychleji zpět do jejich domovů a tam jim pomoci jak to půjde. Pokud si je zde necháme, skončí to tu za několik let stejně jako v Sýrii, kdy budeme obětováni i my. Celé je to průšvih nejméně na dvě generace a my jsme toho bohužel naprosto reálnou součástí a rozhodně se to hrubě dotkne všech našich potomků! Nejpodstatnější však je odstavit v USA od moci zločince, kteří vše svou chamtivostí rozpoutali a nyní, kdy jim již zřetelně utíká půda pod nohama, jsou odhodláni provést cokoli.

Odstavit je od moci, je však nutné jakkoli jinak, než občanskou válkou v samotných USA. Nedovedu si dost dobře představit, až se po hypotetickém kolapsu USA jako státu, dostanou k jednomu jadernému silu rozzuření původní Indiáni, k druhému bojůvka Ku-Klux-Klanu, třetí bude držet nějaký plukovník se svou jednotkou, kterému ale již nebude, kdo by velel, další obsadí místní černošský klan, další nějaká kriminální banda drogových dealeru, atd… Co by se pak teprve mohlo začít dít, je naprosto nepředvídatelné?!?

Tak se ptám, páni důstojníci z bezpečnostních služeb našeho státu. Trochu srandy na závěr - ale přesto, zamyslete se nad tou ironií - doba je velmi vážná (tedy pokud, by jste čirou náhodou četli tyto řádky). Vy přece jste profesionálové analytici. Vy navíc máte přístup k podstatně lepším informačním zdrojům nežli my blogeři.

Kdy dáte posvěcení našemu statečnému premiéru Sobotkovi a dalším, že již opravdu nemusí netrpělivě čekat s dlouho a razantně, na vašich tajných bezpečnostních radách, s jeho strany vyžadovaným bezpodmínečným stanovením hodiny "H" pro zahájení operace "Muslimové šupem z Evropy domů - v ČR nemůže v tuto nebezpečnou dobu zůstat rozhodně ani jeden" a operace "Zločinci za oponou v USA do klece a k mezinárodnímu tribunálu teď hned - pokud ne, razantně na půdě EU prosazovat úplné obchodní embargo ze strany Evropy vůči USA, vyloučit USA z NATO, úplné vyloučení dolaru z jakýchkoli mezinárodních obchodů, tuhá vízová povinnost všem občanům USA, vykázání Shapira z ČR za trvalé porušování kodexu diplomata, za špionáž a rozvracení společnosti hostitelské země."

Pokud zločinný režim v USA i přesto nepadne a nadále bude týrat své občany, jakož celý zbývající svět, zahájit přípravné kroky pro operaci humanitární bombardování vybraných strategických objektů tohoto zločinného státu. S jednou takovou bombičku se nesmí zapomenout pro aulu s výstavou bust největších státníků a morálních osobností všech dob jedné v USA situované, nejmenované veřejné budově. "Vaškovi by se to jistě líbilo a určitě by to podporoval" jak by jistě řekla Dáša.

Zcela závěrem bych rád objasnil, co je tak na tom dolaru neakceptovatelného a proč to všechno.

USA se jako stát totiž dostaly do následujícího neudržitelného a neakceptovatelného režimu fungování.

Jak funguje ekonomika státu USA:

Pro státní správu USA pracují, jako i v jiných státech, policisté, úředníci, vojáci, hasiči, zdravotníci, učitelé a jiní potřební zaměstnanci. Dále státní správa musí saturovat nezaměstnané a nízkopříjmové skupiny (Prý je na potravinových lístcích již okolo 100 milionů Američanů). Tajné operace, válčení, neziskovky a pečlivě tematicky zadávané grantíky také něco stojí. Dále je nutné platit provoz vládních budov, automobilových parků, atd. Již po několikáté v řadě od roku 2008 došlo k situaci, že státní kasa USA byla již v listopadu prázdná. USA již dlouhodobě nejsou schopny vybrat na daních dostatek prostředků na svůj provoz. Vše začalo za Reagana, kdy byly prolobovány masivní levné dovozy z Číny,které ve finále zcela zničily průmysl USA. Z toho vyplynula masová nezaměstnanost a vysoký úbytek daňových poplatníků. Zkuste si například najít něco o současném Detroitu. Okolo pravidelné platební neschopnosti státní administrativy (jde vždy o cca dva celé měsíce v roce) je každý rok spoustu cirátů. Jako co dál, že buď kongres vládě schválí mimořádné zvýšení úvěru, nebo že následujícího dne nenastoupí do práce jediný státní zaměstnanec. Ve finále je k běžnému úvěru (který pouze roste) vždy další doplňkový schválen. Jak vše dále probíhá dál krok po kroku:

Pozn.: Pro lepší pochopení budu vše popisovat, jako by se jednalo o papírové peníze. Reálně se vše děje elektronicky, kdy jde pouze o čísla uložená někde v počítačích.

a) Stát USA vydá dluhopisy na částku, co mu pokryje nutný 2 měsíční provozu (vytiskne je ve své státní tiskárně cenin) a ty vhodí a trh s cennými papíry. Na dluhopisech jsou záruky o zpětném odkupu k určitému datu, jakož i úrokový výnos, za takto poskytnutou půjčku. Vše je jak má být.

b) Dluhopisy USA již nikdo ale nechce kupovat (jsou již mezinárodně profláknutý), tak je nakonec začne nakupovat jakýsi záhadný investiční fond, případně je takových fondů více. Dluhopisy se tím pádem prodávají, je o ně jakoby zájem. Občas se stane, že se najde i někdo mimo domluvený kruh dolarových hráčů, který za dluhopisy státu USA zaplatí skutečnými penězi, tedy těmi, co již jsou v oběhu, které musel vydělat obchodem nebo prací.

c) Nastrčené fondy "prostředníci", však nakupují jen na oko. Jsou domluveny tak, že na veřejně kontrolovaném trhu sice od státu USA koupí veškerý objem dluhopisů, o který nikdo nejevil zájem, ale stát USA těmto fondům zajistí, že vše co na trhu cenných papírů od něj nakoupí, obratem odkoupí centrální tiskárna dolarů FED. Fondy "prostředníci" za tuto operaci dostanou určitou provizi.

d) Konečným vlastníkem čerstvě vytištěných dluhopisů státu USA je nakonec FED. Ten však dolary na odkup od nastrčeného fondu "prostředníka" též čerstvě vytiskl ve svojí dolarové tiskárně. Konečným vlastníkem těchto čerstvě vytištěných dolarů je stát USA. Jak prosté!!! Vše je přece OK - až na malý detail. Nově vydané (vytištěné) dluhopisy USA jsou kryty nově vytištěnými zelenými papírky tiskárny FED, tedy jedny bezcenné papírky kryjí jiné bezcenné papírky (ty zelené), které však celý svět uznává (spíše je nucen uznávat) jako reálné platidlo.

e) Stát USA může vyplatit z nabyté hotovosti všechny ty hasiče, úředníky, nezaměstnané, policajty, neziskovkáře atd, včetně osob, co řekněme, dělaly nějakou tu špinavou práci. Připusťme, že všichni poctivě pracovali a dostali zasloužený dolarový žold.

f) Státní zaměstnanci jdou po výplatě do svého oblíbeného K-marketu a zde koupí potřebné potraviny, trička, školní pomůcky, cigarety, nábytek, atd. Zde je vše rovněž OK. Obchody se točily, krám je prázdný a tak majitel K-marktu vezme právě stržené dolary a jde nakupovat k velkododavateli, kde se vše vyrábí. No a to je Čína.

g) Tedy Číňan v Číně vložil poctivou práci do nějakého reálného materiálu a dostal zaplaceno dolarem, který v USA právě vytiskly na tiskárně. Proč se toto neprojeví hyperinflací dolaru? Protože problémy jednoho státu (USA) se tímto podvodem rozpustí vždy do celosvětového objemu tohoto platidla. Co se ale asi stane v momentě, kdy Číňan řekne "Amíku, dolary si strč do pr….., zaplať Yuanem nebo zlatem?!?"

h) Podmínkou, aby si mohl stát USA kdykoli, když mu dojdou peníze, dotisknout bokem nové a nic se nestalo, je v povinnosti používat dolar všemi s USA "spřátelenými" státy celé planety. Celkový objem všech dolarů v oběhu, takto mnohonásobně překračuje objem, který by byl třeba, pokud by byl dolar pouze národní měnou USA.Tak, jak je to u všech ostatních na naší planetě používaných měn. Všechny "spřátelené" státy musí v mezinárodním obchodě platit pouze dolarem a zároveň přes pravidla, na která musely přistoupit v rámci MMF, musí povinně v dolarech tvořit své státní finanční rezervy. Dolarové obchody jsou povinné zejména u vybraných klíčových komodit, které potřebují absolutně všichni, jako základní vstupní komponent veškeré výroby (ropa, plyn, rudy). Pravidlo MMF o povinné tvorbě dolarových rezerv, je klíčovou podmínkou pro to, aby tyto státy mohly vůbec mezinárodně obchodovat, tedy aby byla jejich domácí měna mezinárodně směnitelná. Tyto mezinárodní bankovní smlouvy, na které musí centrální banky "spřátelených" států přistoupit, jsou nastaveny tak, že se vládám těchto států prakticky zakazuje do měnové politiky svých vlastních centrálních bank jakkoli zasahovat. Úředníci těchto bank potom se svými vlastními zeměmi mohou (respektive jsou MMF-USA nuceni) provádět jakékoliv měnové kotrmelce. Se zločinným bankovním klanem spřátelené soukromé korporace a fondy mají přitom stejná privilegia. Ty jsou takto schopny (stejně jako stát USA) kohokoli a kdykoli přeplatit.

To se to panečku pak celosvětově skupují veškeré významné reálie!!! Zde si pak můžeme odpovědět na otázku, proč, když například nadnárodní korporace, které prakticky již vlastní celý průmysl ČR včetně distribuce vody, si přejí zlevnit českou pracovní sílu, jednoduše přinutí přes MMF vedení ČNB opakovaně znevýhodnit mezinárodní kurz Koruny a naše vláda s tím nemůže nic dělat.

Odpověď na to, jak je to možné, hledejte ve vlastnické struktuře korporací. Zjistíte, že jde o stejné rodinné klany, jako jsou ty, co ovládají, respektive vlastní FED. Ten zase vládne MMF. Tito skuteční vládci, zatím ještě jen západní části planety (nyní například vůči EU) ještě navíc přitvrzují svou přísně utajovanou smlouvou TTIP. Smlouvu, kterou zcela bez dohledu kohokoli nezasvěceného, hlava nehlava, protlačují vybraní eurokomisaři (média, hérci, hérečky, neziskovky, grantoví profesůrci a samozřejmě všichni ti pomazaní lidsko-právní morální velikáni). Ptáte se kdo to všechno platí. To je přece jednoduché Rotačka FEDu se roztočí kdykoli je třeba. Podvodné dotisky však nikdo není schopen nijak markantně zaznamenat. Nad celým tímto systémem celosvětově pečlivě bdí US-army.

i) Zneužívat vlastnictví FEDu může pouze stát USA a spřízněné bankovní domy okolo FEDu, respektive spřátelené rodinné klany. To je těch několik stovek jedinců, co svou výše uvedenou falešnou hrou řídí celý západní svět. To jsou ti, kteří chtěli řídit celou planetu a kteří stojí za 11. 9. 2001 a možná řadou dalších zločinů spojených s jak 1. tak i 2. světovou válkou. To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. světovou válkou. Předehrou bylo, že když se v 1. světové válce Německo vzdalo s tím, že je ochotno přistoupit na předjednané kapitulační podmínky. Tak jak bylo domluveno, jako první zničilo svůj vojenský arzenál. Vítězové to měli na čestné slovo udělat následně rovněž, ale neučinili tak. Nepřipomíná vám to něco - Varšavská smlouva versus NATO? Následně již bezbranné Německo, Rakousko-Uhersko a Osmanská říše pak byly vítězi zcela rozporcovány. Německo samotné, bylo navíc mezinárodním bankovním systémem úplně ekonomicky zničeno (Výmarská republika). Rusko, ačkoli formální spojenec vítězů, bylo zcela zdevastováno ze strany Rockefelera dosazenými Trockisty. Obě země stabilizovali až jejich silní vrcholní představitelé. Jak Hitler, tak i Stalin se plně vymkli mezinárodní bankovní kontrole a země, jimž vládli, začaly ve velmi krátké době velice prosperovat (Předválečná důvěra většinové společnosti v těchto dvou zemích, zejména v případě Němců v Hitlera, byla obrovská - nakonec kauza prezidenta Zemana "Peroutka" tuto skutečnost plně prokázala.).

Následné rozeštvání všech proti všem, jehož ohniskem byly zájmové skupiny zejména z USA, vygradovalo (mimo jiné) polským pronásledováním své významné německy mluvící menšiny (v té době spíše většiny obyvatel), jakož i bránění Německu v po 1. SV mezinárodně dohodnutém železničním spojení (koridoru) přes území Polska s jeho tehdy Východo-Pruskou částí, Königsbergem (nyní ruský Kaliningrad - jinak město založil náš král Přemysl Otakar II. s názvem Královec). Rtuťovitý Hitler vše nakonec vyřešil přepadením Polska - tedy bylo dosaženo toho, čeho ze strany rozeštvávačů dosaženo chtělo být - začala válka. Jedním z hlavních ponoukačů Polska k nepřátelskému chování vůči Němcům byly mocenské kruhy z Británie. Ti jim slibovali záruky, kterých nedostáli. Nakonec Britové pravděpodobně sehráli podobnou úlohu i v případě sarajevské vraždy následníka trůnu Rakousko-Uherska srbskými studentskými aktivisty (užitečnými idioty - studenty, zneužívanými stejně jako se děje dnes). Atentát byl potom prezentován, jako akce řízená přímo srbskou vládnou. Některé historické prameny však ukazují na tajnou policii z Londýna. Navíc Británie ujišťovala R-U, že se do jejich lokální války vůči Srbsku nezapojí a to ani v případě, že by mu přišlo Rusko na pomoc. Jen se tak stalo, Britové do války bez váhání šli. Polsko znovu-vzniklo administrativním rozhodnutím vítězů 1. SV v podobě, která jako stát existovala naposled v roce 1770, kdy v roce 1918 velká část jeho obyvatel, zejména žijící v širokém pásu celého severního pobřeží, mluvila již několik staletí německy.

(V levém horním okraji chronologické mapy let 1000 - 2005 je datum roku aktuálně promítané politické situace.)

Co se stalo, za zvěrstva po rozpoutání otevřeného válečného konfliktu na obou stranách je zbytečné dále popisovat. Je si však třeba uvědomit, že ve školách jsme se pak všichni učili jen o těch německých a japonských. Holokaust Drážďan jakož i jiných civilních měst prohravších, byl dle současných oficiálních historických výkladů však zcela v pořádku.

Asi šlo o první případy toho humanitárního bombardování!

Navíc je všem poválečným generacím za začátek války důsledně předkládána pouze druhá část tehdejších událostí. To je, že Hitler zosnoval úrok pod falešnou vlajkou na německý rozhlasový vysílač svými vlastními speciálními jednotkami v polských uniformách bez toho, aby bylo též vysvětlováno, proč to vlastně udělal. Respektive vysvětlováno je to tím, že byl od prvopočátku, kdy se dostal k moci magor a šílenec, který zfanatizoval davy a který zcela bez příčiny agresivně napal naprosto mírumilovné Polsko s cílem všechny Poláky vyvraždit a obsazené území obsadit germánskými osadníky, jakož následně vyvraždit i všechny ostatní národy v okolní.

To samé v současnosti zkoušeli a stále zkouší na Putina s Ukrajinou.

Současný problém je, že stát USA každý další rok pravidelně nemá peníze na zpětný povinný odkup dluhopisů z předchozího roku.Tak si půjčí na stejném principu i pro příští období jednou tak vysokou částku. Jediná cesta jak z toho ven, je opanovat USA dolarem opravdu naprosto celý svět. Pak klany zločinců za tím vším stojící, již nikdo neohrozí. To přesně také operací 9/11 měly v plánu. Problém kterému však nyní čelí je:

a) Zejména internet, který umožnil celosvětovou komunikaci všem se všemi, který již takřka zcela zničil jejich informačně vzdělávací monopol (Takto podobně kdysi zničil knihtisk monopol katolicko-feudálního systému, který byl založen na soustavě kostelů, klášterů a církevních škol, jako jediného zdroje informací veškerého evropského obyvatelstva).

b) Celá řada jejich vlastních diletantismů (například přesun veškeré výroby do Číny a hypotéční krize 2008).

c) Vzpamatování se zejména ruských tajných služeb (Putinova klika profesionálních odborníků z řad bývalé KGB a GRU), které se rozhodly svou zem s plným nasazením ubránit

d) Prozření čínských soudruhů, že komunismem, který má sice potírat vzájemné vykořisťování, který je však založen na absolutním potlačení lidské individuality, se k spravedlivé a šťastné společnosti nedopracují. Rovněž v současnosti již nehodlají svou produkci měnit za zelené papírky a takto živit zcela zdarma půlku obyvatel USA včetně US-army, která kdykoli rozbombarduje jakéhokoliv jejich obchodního partnera, pakliže chce obchodovat za Yuan (např. Libye - která měla v plánu od roku 2012 prodávat celou svou ropnou produkci Číně). Své kroky k odstoupení od dolaru však musí Číňané činit opatrně, tak aby se jim nejprve podařilo vhodně proinvestovat své obrovské dolarové nadbytky. Razantní odmítnutí dolaru z její strany, by vedlo k tomu, že by se ve velmi krátké době zhroutil a ve světě by za něj již nemohli cokoli hodnotného koupit. Pak by všemi co nestačili utratit dříve, mohli leda přikládat v kotelně.

Všechny uvedené faktory a řada dalších dostaly kliku zločinců z USA do takové situace, že nyní již nebojují za doklepnutí své celosvětové hegemonie do zdárného konce, ale kopu jako chcípající kobyla všude kde se dá, v naději, že jim to přinese záchranu.

A o tom to všechno v současnosti je!

Zdroj: http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/co-predchazelo-imigracni-invazi-novodobe-dejiny-v-souvislostech-krok-za-krokem-clanek-ne-jen-k-17-vyroci-9-11.html

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.